Znajdź nas na

Subscribe

SPORT

Droga do półfinału! Rafał Dytkowski podsumował turniej!

Ćwierćfinały za nami. To co działo się na hali przy Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Św. przejdzie do historii. Drużyna Siatkarek SMS KSZO Ostrowiec Św osiągnęła to o czym po cichu marzył każdy kibic siatkarek z Ostrowiec Św. – wygrały półfinał!

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Niedziela, 7 kwietnia była ostatnim dniem turnieju ćwierćfinałowego o awans do gry w półfinale II Ligi Siatkówki Kobiet. Ostrowieckie siatkarki SMS KSZO Ostrowiec Św. rozegrały swój ostatni mecz z drużyną MUKS SOS Poprad Stary Sącz, przegrany przez ostrowczanki 0:3. Nie ma to jednak znaczenia, ponieważ zawodniczki z SMS KSZO Ostrowiec Św. awans do półfinału wywalczyły już w sobotę, wygrywając drugi turniejowy mecz z SST Lubcza Racławówka 3:0.

– Mecz z drużyną ze Starego Sącza był spotkaniem pomiędzy zespołami, które we wcześniejszych meczach zapewniły sobie awans do 1/2 baraży o II ligę kobiet – mówi Rafał Dytkowski trener drużyny SMS KSZO Ostrowiec Św.

Mecz mimo wyrównanej walki w pierwszym secie do stanu 22:22 zakończył się pewnym zwycięstwem MUKS SOS Poprad Stary Sącz. Wcześniej wywalczony awans pozwolił trenerowi na umożliwienie gry wszystkim zawodniczkom zgłoszonym do turnieju.

Wynik meczu z drużyną ze Starego Sącza spowodował, że do półfinału SMS KSZO Ostrowiec wejdzie z drugiego miejsca. O komentarz podsumowujący cały turniej poprosiliśmy Rafała Dytkowskiego, trenera SMS KSZO Ostrowiec Św.

– Naszym głównym celem było jak najlepsze zaprezentowanie się w tym turnieju przeciwko bardziej doświadczonym zespołom z SST Lubcza Racławówka, TPS Szóstka Biała Podlaska oraz Popradem Nowy Sącz .W konfrontacji tej zawodniczki SMS KSZO wypadły bardzo dobrze, wygrywając dwa pierwsze mecze bez straty seta. W całym turnieju zaprezentowały bardzo ambitną i bardzo poprawną grę. Realizowały założenia przedmeczowe i nakreśloną przez trenerów taktykę. Cieszę się bardzo, że właśnie na ten turniej trafiły z formą i sprawiły tyle radości sobie i wszystkim kibicom, którzy śledzili ich zmagania w hali sportowej SMS – podsumowuje Rafał Dytkowski.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Radny powiatowy podczas sesji apelował do wójta Waśniowa! Dzięki jego interwencji transport uczniów odbędzie się zgodnie z prawem!

FAKTY

Starostwo ogłasza kolejny konkurs! Tym razem poszukuje podinspektora w wydziale Infrastruktury i Rozwoju!

FAKTY

Wioletta Zbrożyna: Jak już coś się stanie, to będzie za późno! Apel mieszkanki na sesji Rady Gminy w Waśniowie!

FAKTY

Oprócz miłości do bliźniego, warto promować miłość do ojczyzny! Ostrowieccy Patrioci uczcili pamięć o Armii Krajowej!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this