Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Dzięki szybkiej akcji ostrowieckich mundurowych odnalazł się poszukiwany 91-latek!

Dzięki zaangażowaniu dzielnicowych: sierżant sztabowej Ilony Piwnik-Wójcik i sierżanta sztabowego Grzegorz Kwiatka z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św., 91-letni mężczyzna, który zaginął 5 grudnia, bezpiecznie wrócił do domu zanim oficjalnie rozpoczęto poszukiwania. Dzięki trosce ostrowieckich mundurowych mężczyzna natychmiast znalazł się pod opieką załogi karetki pogotowia.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Po niespełna godzinie od zgłoszenia udało się odnaleźć 91-letniego mężczyznę, który zaginął w czwartek, 5 grudnia. Tuż przed godziną 09.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim został powiadomiony o zaginięciu 91-latka.

Z treści zgłoszenia wynikało, że mężczyzna zamieszkuje samotnie, a ostatni raz kontakt z nim miał wnuczek w minioną środę, podczas wizyty w jego mieszkaniu. Po zapoznaniu się z okolicznościami zaginięcia ostrowieccy mundurowi natychmiast rozpoczęli intensywne poszukiwania.

W toku prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili, że 91-latek bardzo wczesnym rankiem szedł jedną z ulic Ostrowca Św. Idąc tym tropem po niespełna godzinie od zgłoszenia, a jeszcze przed formalnym przyjęciem zawiadomienia o zaginięciu, dwoje dzielnicowych: sierż. sztab. Ilona Piwnik-Wójcik i sierż. sztab. Grzegorz Kwiatek odnaleźli seniora na poddaszu jednego z bloków w centrum miasta.

Funkcjonariusze natychmiast udzielili odnalezionemu pierwszej pomocy oraz wezwali załogę karetki pogotowia. Dzięki skutecznym działaniom senior trafił pod opiekę lekarzy.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this