Znajdź nas na

FAKTY

Dzięki szybkiej akcji ostrowieckich mundurowych odnalazł się poszukiwany 91-latek!

Dzięki zaangażowaniu dzielnicowych: sierżant sztabowej Ilony Piwnik-Wójcik i sierżanta sztabowego Grzegorz Kwiatka z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św., 91-letni mężczyzna, który zaginął 5 grudnia, bezpiecznie wrócił do domu zanim oficjalnie rozpoczęto poszukiwania. Dzięki trosce ostrowieckich mundurowych mężczyzna natychmiast znalazł się pod opieką załogi karetki pogotowia.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Po niespełna godzinie od zgłoszenia udało się odnaleźć 91-letniego mężczyznę, który zaginął w czwartek, 5 grudnia. Tuż przed godziną 09.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim został powiadomiony o zaginięciu 91-latka.

Z treści zgłoszenia wynikało, że mężczyzna zamieszkuje samotnie, a ostatni raz kontakt z nim miał wnuczek w minioną środę, podczas wizyty w jego mieszkaniu. Po zapoznaniu się z okolicznościami zaginięcia ostrowieccy mundurowi natychmiast rozpoczęli intensywne poszukiwania.

W toku prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili, że 91-latek bardzo wczesnym rankiem szedł jedną z ulic Ostrowca Św. Idąc tym tropem po niespełna godzinie od zgłoszenia, a jeszcze przed formalnym przyjęciem zawiadomienia o zaginięciu, dwoje dzielnicowych: sierż. sztab. Ilona Piwnik-Wójcik i sierż. sztab. Grzegorz Kwiatek odnaleźli seniora na poddaszu jednego z bloków w centrum miasta.

Funkcjonariusze natychmiast udzielili odnalezionemu pierwszej pomocy oraz wezwali załogę karetki pogotowia. Dzięki skutecznym działaniom senior trafił pod opiekę lekarzy.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Rzecznik MZ: nowy sposób przedstawiania statystyk COVID-19 daje pełniejszy obraz epidemii!

FAKTY

Śmiertelny wypadek na krajowej 9! W Rudce zderzyły się dwa auta!

FAKTY

Przemysław Długosz: Nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt to zamach na polskie rolnictwo! Akcja ulotkowo-informacyjna na targowisku miejskim!

FAKTY

Ostrowiec Św.: Koronawirus w jednej z podstawówek! Zakażona nauczycielka!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this