Znajdź nas na

Subscribe

PO GODZINACH

EDUinspiracje – Media 2021 – zgłoś się do konkursu dla dziennikarzy!

„Twój sukces inspiracją dla innych”. Hasło konkursu EDUinspiracje – Media 2021 może dotyczyć też Ciebie! Konkurs to szansa dla publicystów, autorów reportaży i wywiadów opisujących międzynarodowe projekty edukacyjne. Na laureatów czekają nagrody rzeczowe.

Grafika EDUinspiracje

EDUinspiracje – Media to konkurs dla opisujących projekty z programów, którymi zarządza w Polsce Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności. W edycji 2021 eksperci wybiorą laureatów w trzech kategoriach: publicystyka, reportaż i wywiad.

Konkurs rozstrzygną m.in. przedstawiciele polskich redakcji i medioznawców. Zwyciężą materiały najbardziej inspirujące odbiorców do udziału w projektach edukacyjnych. Liczy się także indywidualny styl, w którym autorzy zgłoszonych prac przedstawiają rezultaty tych projektów.

Zgłoś się z już opublikowanym materiałem (z premierą po 1 stycznia 2020 r.) lub znajdź nowych bohaterów i tematy. Nie kryją się one tylko w dużych miastach. Wśród laureatów poprzedniej edycji konkursu jest Krzysztof Bońkowski. To autor wywiadu z młodym lutnikiem ze wsi Kozerki na Mazowszu. Bohater rozmowy stał się biegły w swoim fachu dzięki wizycie u francuskiego mistrza budowy skrzypiec. Ten wyjazd był możliwy za sprawą projektu z programu Erasmus+.

Pokaż, że jesteś świetnym dziennikarzem, który potrafi opisać EDUinspiracje we współczesnych mediach. Termin zgłaszania prac upływa 30 czerwca 2021 r.

Więcej informacji: www.eduinspiracje.org.pl/eduinspiracje-media/o-konkursie 

Źródło informacji: EDUinspirator

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this