Znajdź nas na

FAKTY

Egzaminy na prawo jazdy wstrzymane do 10 kwietnia!

Wszyscy przygotowujących się do egzaminów na prawo jazdy jeszcze muszą poczekać.. Do 10 kwietnia wstrzymane zostały egzaminy państwowe w zakresie wszystkich kategorii prawa jazdy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Kielcach, a także w jego filii w Ostrowcu Św. – Podjąłem taką decyzję w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, a także osób, które przychodzą do naszego ośrodka. Sytuacja związana z pandemią koronawirusa wciąż się zaostrza. Wolę dmuchać na zimne – wyjaśnia Zbigniew Duda, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Kielcach.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

– Kielecki WORD i jego filia w Ostrowcu Św. nie będą pracować Przez nasz ośrodek przewija się około 250 osób dziennie. Każdego dnia są to inni interesanci.  My zajmujemy się egzaminowaniem ludzi i mamy z nimi kontakt bezpośredni. Dlatego musimy uważać szczególnie. Po pierwsze ze względu na pracowników, po drugie – na naszych petentów.  Oczywiście pracownicy będą mieli wypłacane pensje bez zmian – wyjaśnia Zbigniew Duda, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Kielcach. 

Ważności nie tracą opłaty wniesione na poczet egzaminów. 

– O nowych terminach egzaminów oraz szkoleń zainteresowane osoby zostaną poinformowane indywidualnie przez WORD w Kielcach i Oddział Terenowy w Ostrowcu Św. – zapewnia Zbigniew Duda i zachęca, aby ten czas oczekiwania na powrót do normalnego trybu pracy wykorzystać na utrwalenie wiedzy teoretycznej z zakresu ruchu drogowego i przepisów drogowych.

Wszystkie nowe informacje dotyczące egzaminów będą zamieszczane na stronie internetowej www.word.kielce.pl

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this