Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Egzaminy na prawo jazdy wstrzymane do 10 kwietnia!

Wszyscy przygotowujących się do egzaminów na prawo jazdy jeszcze muszą poczekać.. Do 10 kwietnia wstrzymane zostały egzaminy państwowe w zakresie wszystkich kategorii prawa jazdy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Kielcach, a także w jego filii w Ostrowcu Św. – Podjąłem taką decyzję w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, a także osób, które przychodzą do naszego ośrodka. Sytuacja związana z pandemią koronawirusa wciąż się zaostrza. Wolę dmuchać na zimne – wyjaśnia Zbigniew Duda, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Kielcach.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

– Kielecki WORD i jego filia w Ostrowcu Św. nie będą pracować Przez nasz ośrodek przewija się około 250 osób dziennie. Każdego dnia są to inni interesanci.  My zajmujemy się egzaminowaniem ludzi i mamy z nimi kontakt bezpośredni. Dlatego musimy uważać szczególnie. Po pierwsze ze względu na pracowników, po drugie – na naszych petentów.  Oczywiście pracownicy będą mieli wypłacane pensje bez zmian – wyjaśnia Zbigniew Duda, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Kielcach. 

Ważności nie tracą opłaty wniesione na poczet egzaminów. 

– O nowych terminach egzaminów oraz szkoleń zainteresowane osoby zostaną poinformowane indywidualnie przez WORD w Kielcach i Oddział Terenowy w Ostrowcu Św. – zapewnia Zbigniew Duda i zachęca, aby ten czas oczekiwania na powrót do normalnego trybu pracy wykorzystać na utrwalenie wiedzy teoretycznej z zakresu ruchu drogowego i przepisów drogowych.

Wszystkie nowe informacje dotyczące egzaminów będą zamieszczane na stronie internetowej www.word.kielce.pl

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this