Znajdź nas na

FAKTY

Elkom Trade S.A. włącza się do akcji #PomocDlaMedyka!

Pomagać można na różne sposoby i na miarę swoich możliwości. Przedsiębiorstwa, firmy, spółki pomimo, że same znalazły się w trudnej sytuacji spowodowanej epidemią nie zapominają o pomaganiu innym. Także Spółka Akcyjna Elkom Trade, który swoją siedzibę ma w Ostrowcu Św. włączyła się do akcji #PomocDlaMedyka. W ramach pomocy w walce z koronawirusem przekazała Grupie Ratowniczej PCK Ostrowiec Św. 120 litrów płynu do dezynfekcji. – To jest czas, kiedy w biznesie trzeba się kierować również sercem – mówi Tomasz Piersa, Prezes Elkom Trade S.A.

fot. Elkom Trade S.A.

Lista potrzeb personelu medycznego  jest bardzo długa, a zasoby szybko się kończą. Elkom Trade S.A. włączył się do akcji #PomocDlaMedyka. Dziś (20 kwietnia) w ramach pomocy w walce z koronawirusem przekazał Grupie Ratowniczej PCK Ostrowiec Świętokrzyski 120 litrów płynu do dezynfekcji.

– Obecna sytuacja wymaga od nas mobilizacji, solidarności, odpowiedzialności, w tym też odpowiedzialności społecznej. Epidemia sprawiła, że musieliśmy zadbać o bezpieczeństwo nasze, naszych rodzin, naszych przyjaciół, współpracowników. Nie możemy jednak zapomnieć o ludziach, którzy są na pierwszej linii frontu – ratownikach, pielęgniarkach, lekarzach i wszystkich innych, którzy od 4 marca nieprzerwanie pracują  aby nas chronić – mówi Prezes Elkom Trade S.A. Tomasz Piersa.

fot. Elkom Trade S.A.

Dlatego też Elkome Trade S.A. zdecydował się przystąpić do ogólnopolskiej akcji #pomocdlamedyka i podarować Grupie Ratownictwa PCK Ostrowiec Świętokrzyski płyny do dezynfekcji.

– W każdym z nas jest dobro, a działając wspólnie możemy naprawdę dużo. To jest właśnie czas, kiedy w biznesie trzeba się kierować również sercem – dodaje prezes i zapewnia, że to nie koniec pomocy ze strony Spółki. 

A środków ochrony osobistej wciąż brakuje.  Także dzisiaj, po informacji od grupy PCK, że potrzebują rękawiczek Spółka od razu dokonała zamówienia. Jak podkreśla prezes  – swoją postawą chcą zachęcać innych do włączania się do akcji #POmocDlaMedyków.

fot. Elkom Trade S.A.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this