Znajdź nas na

PO GODZINACH

Farma Świętokrzyska gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Do jutra (sobota, 30 stycznia) do godziny 12.10 na Allegro można licytować kalendarz na 2021 rok prosto z Farmy Świętokrzyskie. Cała kwota z licytacji przeznaczona zostanie Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. – Dobro wraca! Poza tym nie ma większej radości niż ta, którą możemy sprawić innym – mówi Diana Pońska, specjalista do spraw marketingu na Farmie Świętokrzyskiej.

fot. Farma Świętokrzyska

Farma Świętokrzyska od wielu już lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

– Przekazujemy nasze produkty i gadżety na specjalne licytacje. Niedawno zakończyła się licytacja „Mega eko zestawu od Farmy Świętokrzyskiej”, czyli kosza pełnego ekologicznych produktów, najwyższej jakości. Na innej aukcji, wciąż aktywnej wylicytować można nasz ekologiczny  kalendarz noworoczny. Jesteśmy też sponsorem cyklicznych biegów „Policz się z Cukrzycą”, organizowanych w Ostrowcu Świętokrzyskim przez Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy „OstroBiec” –  wyjaśnia Diana Pońska, specjalista do spraw marketingu na Farmie Świętokrzyskiej. 

To nie jedyna pomoc, z jaką do potrzebujących wychodzi Farma Świętokrzyska. 

–  W grudniu 2020 roku tuż  przed Świętami Bożego Narodzenia odwiedziliśmy zaprzyjaźniony  Dom Dziecka w Małachowie. Przekazaliśmy pralkę, paczki prezentowe oraz ekologiczne owoce z naszego gospodarstwa. Realizujemy dużo działań pomocowych. Wspieramy lokalny klub sportowy MKS Świt Ćmielów, w którego zarządzie jest prezes Farmy Świętokrzyskiej – Łukasz Gębka. Pomagamy lokalnym hospicjom i stowarzyszeniom, przekazując im bio warzywa i inne nasze bio produkty, wspieramy lokalne akcje charytatywne, zbiórki pieniężne, jak np. #kawuniazgajunia – wyjaśnia Diana Pońska. 

Do jutra (sobota, 30 stycznia) do godziny 12.10 za pośrednictwem portalu aukcyjnego Allegro można wylicytować kalendarz, pod hasłem „Kalendarz noworoczny 2021 Farmy Świętokrzyskiej”. Cała kwota z licytacji zostanie przeznaczona na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i przekazana na laryngologię dziecięcą, otolaryngologię i diagnostykę głowy. 

– Warto pomagać, ponieważ dobro wraca! Poza tym nie ma większej radości niż ta, którą możemy sprawić innym – zachęca do udziału Diana Pońska. 

Kalendarz można wylicytować tutaj.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this