Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Festiwal konkursów trwa, tym razem starostwo poszukuje dyrektora DPS-u na os. Słonecznym 49!

Czy i tym razem potwierdzą się nasze nieoficjalne informacje i stanowisko dyrektora Domu Pomocy Społecznej na osiedlu Słonecznym 49 w Ostrowcu Świętokrzyskim obejmie Ewa Orłowska, która aktualnie pełni funkcję zastępcy dyrektora w ostrowieckim Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej? Wymagane dokumenty aplikacyjne można składać do 29 lipca, do godziny 15.00

fot. Czytelnik

Zarząd Powiatu Ostrowieckiego, uchwałą z dnia 17 lipca ogłosił konkurs na kierownicze stanowisko urzędnicze Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Ostrowcu Świętokrzyskim na od. Słonecznym 49. Wymagane dokumenty aplikacyjne można składać do 29 lipca 2019 roku do godziny 15.00. Umowa o pracę zawarta zostanie nie wcześniej niż 14 sierpnia 2019 roku.

Do przeprowadzenia naboru powołana została komisja, w której skład weszli: Andrzej Jabłoński, Wicestarosta Powiatu Ostrowieckiego; Łukasz Witkowski, Naczelnik Wydziału Organizacyjnego; Mariusz Łata, Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych; Alina Piwnik-Migdalska, inspektor ds. kadr.

Wymagania dodatkowe to: znajomość przepisów, ustawy o pomocy społecznej, ustawy o ochronie zdrowia psychicznego, Kodeksu postępowania administracyjnego, Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, przepisów prawa pracy, przepisów dotyczących funkcjonowania samorządu powiatowego, finansów publicznych i zamówień publicznych. Umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi, co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym (poświadczone stosownymi dokumentami), wiedza merytoryczna z zakresu schorzeń somatycznych, odpowiedzialność, umiejętność planowania pracy, kreatywność, zaangażowanie.

Osoba pracująca na stanowisku dyrektora odpowiedzialna będzie za: kierowanie działalnością powiatowej jednostki organizacyjnej pomocy społecznej, Domu Pomocy Społecznej na os. Słoneczne 49 oraz reprezentowanie go na zewnątrz. Prowadzenie i rozwój infrastruktury DPS-u na os. Słoneczne 49. Przygotowanie projektu planu finansowego oraz realizacja planu finansowego jednostki. Przestrzeganie dyscypliny finansowej i budżetowej środków do realizacji zadań statutowych DPS. Współpraca z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrowcu Św. i innymi instytucjami w zakresie zadań DPS. Pozyskiwanie środków zewnętrznych na działalność i rozwój DPS os. Słoneczne 49, realizowanie uchwał i innych aktów wydawanych przez organ prowadzący, zapewnienie realizacji i przestrzegania przepisów Kodeksu Pracy oraz innych aktów prawnych, dotyczących jednostki.

Praca ma charakter biurowy na stanowisku wyposażonym w komputer, telefon oraz urządzenia biurowe. raca wykonywana jest w większości w siedzibie DPS.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Rządowe promesy trafiły do samorządów lokalnych! Prezydent Ostrowca Św. pominięty przy rozdaniu grantów!

FAKTY

Premier Mateusz Morawiecki odwiedził rezerwat Krzemionki! Mówił m.in. o Funduszu Inwestycji Samorządowych!

FAKTY

Mieszkali w niej Sascy i Lirszowie! Jeden z piękniejszych budynków Ostrowca Św. idzie pod młotek!

FAKTY

Jaką tajemnicę skrywa pomnik z Witulina?

PO GODZINACH

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this