Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Game Over!

Wspólne działania policjantów z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim i funkcjonariuszy Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach zakończyły się zabezpieczeniem 3 automatów mogących służyć do prowadzenia nielegalnych gier hazardowych. Mundurowi zabezpieczyli ponad 5000 złotych. Za nielegalne prowadzenie gier hazardowych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

fot. Świętokrzyska Policja

Ostrowieccy policjanci zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości gospodarczej, wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach, złożyli służbową wizytę w jednym z lokali w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mundurowi podejrzewali, że prowadzone są tam nielegalne gry hazardowe. Funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli 3 automaty mogące służyć do gier hazardowych oraz pieniądze w kwocie ponad 5000 złotych, pochodzące najprawdopodobniej z przestępstwa.

fot. Świętokrzyska Policja

Nielegalne automaty oraz gotówka zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach. Okoliczności sprawy zostaną wyjaśnione podczas prowadzonego postępowania.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami za nielegalne prowadzenie gier hazardowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 3 oraz wysoka grzywna.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this