Znajdź nas na

Subscribe

PO GODZINACH

Główna wygrana w Lotto padła w Ostrowcu Św.!

Rekordowe temperatury w Polsce sprzyjają także rekordowym kwotom. We wczorajszym losowaniu Lotto odnotowano najwyższą w tym roku wygraną: równo 24 455 755 zł! Szczęśliwcem okazała się osoba, która swój kupon, grając na chybił trafił, nadała w kolekturze przy ulicy henryka Sienkiewicza w Ostrowcu Św.

Fot. Totalizator Sportowy

9, 10, 14, 23, 25, 44 – te sześć liczb pozwoliło na wygraną w wysokości 24 455 755 zł.  Gracze Lotto wielokrotnie wstrzymywali oddech w trakcie rosnącej od 22 maja kumulacji. Ostatecznie wylosowane liczby znalazły się na kuponie osoby, która zagrała na chybił trafił w punkcie LOTTO mieszczącym się przy ul. Henryka Sienkiewicza 84 w Ostrowcu Świętokrzyskim. To już trzeci Lottomilioner na koncie naszego miasta. 

Wczorajsza wysoka wygrana jest efektem rośnięcia kumulacji na przestrzeni 14 losowań. W tym czasie oprócz trafionej „szóstki” wartej ponad 24,4 mln zł gracze Lotto trafili także prawie 830 tys. wygranych niższych stopni na łączną kwotę ponad 31 mln zł. Ponadto dzięki ich grze przekazano wysokie dopłaty na fundusze celowe, m.in. ponad 20,4 mln zł na Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej i ponad 5,4 mln zł na Fundusz Promocji Kultury

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this