Znajdź nas na

FAKTY

Hubert Żądło: Nie zawiedziemy! Nadal będziemy ciężko pracować dla naszych mieszkańców!

Ubiegający się o reelekcję Hubert Żądło ponownie został wójtem Bałtowa. Choć nie miał kontrkandydata zdobył aż 86,78 procent głosów (1326 głosów). Do Rady Gminy Bałtów wprowadził 15 radnych ze swojego Komitetu. – Pomimo że ani ja, ani moi radni nie mieliśmy kontrkandydatów, mieszkańcy gminy Bałtów pokazali, że poczucie obywatelskości jest u nich bardzo rozwinięte. Serdecznie dziękuję – podkreśla wójt.

Hubert Żądło, wójt gminy Bałtów fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Hubert Żądło, kandydat na wójta gminy Bałtów zdobył 1326 głosów, co stanowi 86,78 proc. 

– Nie ukrywam, że bardzo się cieszę z takiego wyniku. Dziękuję wszystkim mieszkańcom, którzy poparli moją kandydaturę na wójta i wszystkich kandydatów na radnych. Nie zawiedziemy państwa. Nadal będziemy ciężko pracować. Przyjmujemy ten wynik wyborów jako wyraz satysfakcji i docenienia, ale i wielkie zobowiązanie, którego nie możemy zawieść – mówi Hubert Żądło.

Choć radni nie mieli swoich kontrkandydatów, mieszkańcy nie zawiedli i tłumnie poszli do lokali wyborczych. 

– Mieszkańcy docenili naszą pracę i poszli na wybory. Pokazuje to, że  w gminie Bałtów mamy dobrze rozwinięte i zorganizowane społeczeństwo obywatelskie. Było bardzo spokojnie. Nikt nie zrywał niczyich banerów. Teraz nie mamy czasu na odpoczynek, działamy dalej – podsumowuje Hubert Żądło.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this