Znajdź nas na

FAKTY

Joanna Suska: Mieszkańcy postawili na wiedzę i doświadczenie! Dziękuję za każdy głos!

Joanna Suska głosami 2079 mieszkańców gminy Ćmielów ponownie została wybrana na burmistrza Ćmielowa. Wygrała z Katarzyną Nikodem (1007 głosów) i Honoratą Radosz (344 głosów). – Serdecznie dziękuję, że mieszkańcy wciąż we mnie wierzą, że postawili na wiedzę i doświadczenie. To dodaje mi siły do dalszych działań. To dla mnie podwójny sukces, ponieważ do rady miejskiej z mojego komitetu weszło 9 radnych – mówi Joanna Suska, burmistrz Ćmielowa.

Joanna Suska, burmistrz Ćmielowa fot. Marzena Gołębiowska/naOSTRO.info

Joanna Suska, burmistrz Ćmielowa „pokonała” kontrkandydatki w tegorocznych wyborach samorządowych o urząd burmistrza Ćmielowa. Zdobyła 2079 głosów, co stanowi 60,61 procent. Katarzyna Nikodem zdobyła 1007 głosów (29,38 proc.), a Honorata Radosz – 344 głosy (10,03 proc.). 

– Ogromne podziękowania dla tych mieszkańców, którzy mu uwierzyli, postawili na wiedzę i doświadczenie, którzy widzieli ile milionów i na jakie inwestycje trafiło do Ćmielowa, którzy wiedzieli jak ciężko z moimi współpracownikami pracowaliśmy przez te 5,5 roku. To dla mnie podwójny sukces, ponieważ do rady wprowadziłam 9 radnych z mojego komitetu. To ludzie, którzy chcą działać na rzecz całej gminy, którzy mają pomysły na dalszy rozwój gminy, z którymi wspólnie będziemy je realizować dla dobra lokalnej społeczności – mówi Joanna Suska. 

Podkreśla, że z aktualnych wyników wyborów wnioski powinni wyciągnąć również jej kontrkandydaci. 

– Opozycja skupiła się głównie na krytyce mojej osoby i moich działań, nie dając społeczeństwu żadnego pakietu na rozwój. Jak widać ta krytyka przyniosła odwrotny skutek. Było dużo nieczystych „zagrywek politycznych”. Pomówienia i hejt pojawiały się również w mediach społecznościowych. My poszliśmy do tych wyborów z wielką pokorą, opierając się na faktach i realnych danych. Cieszę się, że możemy kontynuować drogę rozwoju, którą wybraliśmy i pokazywać, że gmina Ćmielów, to dobry adres  – mówi Joanna Suska.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this