Znajdź nas na

FAKTY

Ile wydało Miejskie Centrum Kultury na płatne usługi medialne,  informacyjne, reklamowe, promocyjne i prasowe w 2022 roku? 

Jak poinformował nas Marek Cichosz, zastępca dyrektora Miejskiego Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim, instytucja ta w 2022 roku umowy na wykonanie usług medialnych, redakcyjnych, prasowych i informacyjnych zawarła z trzema podmiotami: OST-PRESS (wydawca Gazety Ostrowieckiej), Effect Studio Company Agnieszka Cybulska i Lokalną Grupą Mediową Agnieszka Cybulska. Jakie to były usługi i ile kosztowały?

Źródło: Pixabay

Kilka tygodni temu informowaliśmy o środkach, jakie gmina Ostrowiec Świętokrzyski/Urząd Miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim, a także Powiat Ostrowiecki. Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Świętokrzyskim przeznaczył na wydatki związane z usługami medialnymi, redakcyjnymi, prasowymi i informacyjnymi. 

O te same wydatki zapytaliśmy w Miejskim Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim, Biurze Wystaw Artystycznych, a także Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Marek Cichosz, zastępca dyrektora MCK-u w swojej odpowiedzi poinformował nas, że instytucja ta  w 2022 roku zawierała umowy z OST-PRESS (Gazeta Ostrowiecka), Effect Studio Agnieszka Cybulska i Lokalną Grupą Mediową Agnieszka Cybulska. 

Z przesłanych nam zestawie wynika, że stałe zlecenie z MCK-u miała OST-PRESS Gazeta Ostrowiecka (reklama modułu lub reklama). W sumie dało to 14 760 zł. 

Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim zapłaciło również za 6 faktur w wysokości 1230 zł każda Effect Studio Company Agnieszka Cybulska. W sumie dało to kwotę 7 380 zł. Jak przeczytać można za: usługę medialną. Co kryje się pod tym hasłem? Z zestawienia przesłanego przez MCK niestety to nie wynika.

8 610 zł trafiło również do Lokalnej Grupy Mediowej Agnieszka Cybulska. Największa z faktur wynosiła 3 690 zł za obsługę medialną (co kryje się pod tym pojęciem również nie wiadomo), a także kolejne cztery faktury po 1230 zł każda za usługi medialne. 

Do tematu wrócimy.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this