Znajdź nas na

Subscribe

PO GODZINACH

Jak pomóc dziecku z zespołem Aspergera i autyzmem? „Siódme niebo” zaprasza na bezpłatne konsultacje!

Zespół Aspergera jest łagodniejszą formą autyzmu dziecięcego, zaburzeniem rozwoju i funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego. O tym jak postępować z dotkniętymi tym schorzeniem dziećmi, a także jak mądrze wspierać ich rozwój, będzie można porozmawiać z Dalidą Feledyn, pedagogiem, terapeutą autyzmu i zespołu Aspergera już jutro!

naOSTRO.info

2 marca w godzinach od 9.00 do 12.00 Gabinety Psychologiczno-Pedagogiczne „Siódme niebo” zapraszają na bezpłatne konsultacje z Dalidą Feledyn – pedagogiem, terapeutą autyzmu i zespołu Aspergera oraz specjalistą profilaktyki społecznej.

Wspomaganie rozwoju dziecka w zakresie komunikacji, rozwoju poznawczego, grafomotoryki, koordynacji wzrokowo-ruchowej, rozwijanie umiejętności przedszkolnych i szkolnych-psychoedukacja w zakresie umiejętności społecznych oraz samopoznania (emocje, cechy wyglądu i charakteru, zainteresowania, określanie różnic między mną a innymi) – o tym m.in. będzie można porozmawiać podczas jutrzejszych konsultacji.

Rodzice uzyskają także informację o zajęciach ogólnorozwojowych dla dzieci.

– Taka forma terapii ukierunkowana jest na rozwijanie wszystkich najważniejszych zdolności i umiejętności dziecka takich jak koordynacja ruchowa, umiejętności językowe, muzyczne oraz zdolności interpersonalne, grafomotoryka, zdobyło nowe umiejętności potrzebne do poznawania siebie i świata; ćwiczenia cierpliwości i wytrwałości – mówi Dalida Feledyn.

Z pedagogiem będzie też można porozmawiać o profilaktyce społecznej: udzielaniu wsparcia rodzinie zagrożonej, pomaganiu w rozwiązaniu trudnych sytuacji szkolnych i rodzinnych, ukierunkowaniu działań profilaktycznych, pomocy w nawiązaniu współpracy z odpowiednimi instytucjami i specjalistami.

– Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bezpłatnej oferty. Konsultacje to czas dla Was. Razem jest zawsze łatwiej znaleźć wyjście z trudnej sytuacji – podsumowuje Dalida Feledyn.

Przypominamy, że konsultacje odbędą się w Gabinetach psychologiczno-pedagogicznych „Siódme Niebo” na Osiedlu Stawki 45, w Spółdzielni Mieszkaniowej „Krzemionki”.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this