Znajdź nas na

FAKTY

Jak wyglądała ostatnia doba okiem świętokrzyskich mundurowych?

Kradzież z włamaniem, wypadek drogowy, a także trzy kradzieże – to zdarzenia z ostatniej doby do jakich doszło na terenie naszego województwa, a o których poinformowała nas kielecka policja. Do niektórych z nich doszło na terenie naszego powiatu.

zdjęcie ilustracyjne

Kradzież z włamaniem w gminie Ćmielów

9 września po godzinie 2.00 w nocy nieznany sprawca włamał się do jednego ze sklepów w gminie Ćmielów, skąd dokonał kradzieży 5 butelek z alkoholem. Właściciel oszacował wartość strat na kwotę ponad 500 złotych.  

Wypadek drogowy w Kielcach

48-latka kierująca Oplem, jadąc ul. Zagnańską przez skrzyżowanie z ul. 1 Maja w Kielcach, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 25-latce, kierującej pojazdem marki  Honda, jadącej ul. 1 Maja. W wyniku zdarzenia obie kierujące z obrażeniami ciała przewiezione zostały do  szpitala. Kobiety były trzeźwe. 

Kradzież na kieleckim osiedlu

Na osiedlu Na Stoku, nieznany sprawca, podając się za hydraulika, wykorzystał chwilową nieuwagę 78-latki i z mieszkanka seniorki ukradł  pieniądze w kwocie 1700 złotych.

Kradzież w Morawicy

Nieznany sprawca wykorzystując chwilową nieuwagę pracowników jednego ze sklepów w gminie, dokonał kradzieży artykułów spożywczych i alkoholowych. Straty oszacowane zostały na kwotę ponad 500 złotych.

Kradzież w Kielcach 

Z garażu podziemnego w jednym z bloków w centrum miasta, nieznnay sprawca dokonał kradzieży roweru. Właściciel oszacował wartość strat na kwotę 2500 złotych.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this