Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Jeden kierował groźby karalne, drugi unikał zapłaty alimentów, trzeci dokonał kradzieży! Wszystkich zatrzymali ostrowieccy mundurowi!

33-latek z gminy Bodzechów, a także dwóch mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego: 36-latek i 65-latek w ciągu dwóch dni „wpadli w ręce” mundurowych z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zgodnie z dyspozycją poszukiwani trafili już do zakładów penitencjarnych, gdzie odbędą zasądzone kary.

Źródło: Adobe Stock - zdjęcie ilustracyjne

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy, zajmujący się poszukiwaniem osób zaginionych oraz ukrywających się przed organami ścigania w miniony poniedziałek (16 sierpnia) zatrzymali 33-letniego mieszkańca gminy Bodzechów. Mężczyzna ma do odbycia karę 2 miesięcy pozbawienia wolności za kierowanie gróźb karalnych. Był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Opatowie.

Wczoraj (wtorek, 17 sierpnia)  jako pierwszy w ręce ostrowieckich kryminalnych wpadł 36-letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zgodnie z dyspozycją sądu ma on do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Drugim z zatrzymanych był 65-latek. Jak ustalili policjanci, ostrowczanin musi pożegnać się z wolnością na 1 rok za dokonaną kradzież. Był on poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Opatowie.

Mundurowi przypominają, że na stronie internetowej poszukiwani.policja.pl znajduje się lista osób okrywających się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości. Dzięki niej można dowiedzieć się jak nazywają się poszukiwani jak wyglądają i jakiego dopuścili się przestępstwa.

Pamiętaj! Jeśli rozpoznajesz kogoś ze zdjęcia lub jeśli znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej, zawiadom najbliższą jednostkę policji telefonicznie lub dokonaj zgłoszenia wysyłając wiadomość w formie elektronicznej na adres: poszukiwani@policja.gov.pl. Mundurowi zapewniają o dyskrecji, gwarantują także anonimowości osobom, które przekażą im  informacje na temat osób poszukiwanych . 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this