Znajdź nas na

GMINA ĆMIELÓW

Już w piątek dzieci z gminy Ćmielów powitają wakacje!

Gokarty, konkursy z nagrodami, malowanie twarzy, balonowe zoo, a także mnóstwo dodatkowych atrakcji już w najbliższy piątek (7 lipca) czekać będzie na dzieci z gminy Ćmielów. Na wspólne powitanie wakacji zapraszają Joanna Suska, burmistrz Ćmielowa, Dom Kultury imienia Witolda Gombrowicza w Ćmielowie, Ośrodek Pomocy Społecznej i Zespół do Spraw Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie.

Zdjęcie ilustracyjne. Dzień Dziecka w Ćmielowie. fot. Urząd Miasta i Gminy w Ćmielowie

Ze względu na trwające prace na ćmielowskim rynku, termomodernizację Domu Kultury imienia Witolda Gombrowicza w Ćmielowie, a także modernizację Stadionu Leśnego w Ćmielowie, w tym roku organizacja letniego wypoczynku dla dzieci z gminy Ćmielów, to nie lada wyzwanie. Dla chcącego nie ma jednak nic trudnego. Już w najbliższy piątek (7 lipca) zarówno ci młodsi, jak i starsi mieszkańcy gminy Ćmielów bawić się będą podczas festynu z okazji „Powitania Wakacji”. A ten odbędzie się na orliku przy ulicy Stanisława Staszica (przy Osiedlu Kochanowskiego).

– W tym roku spotkamy się nie w Rynku, nie na Stadionie Leśnym, a w zupełnie nowym miejscu, czyli na boisku orlik przy ulicy Staszica w Ćmielowie. To miejsce bardzo urokliwe. Obiekt jest duży, wokół też jest sporo miejsca. Wierzę, że impreza się uda. Kto wie, może zapoczątkujemy nową tradycję, a ta impreza już na stałe wpisze się do naszego kalendarza – mówi Wioletta Rogala-Mazur, dyrektor Domu Kultury imienia Witolda Gombrowicza w Ćmielowie, współorganizator wydarzenia. 

Od lewej: Wioletta Rogala-Mazur, dyrektor Domu Kultury imienia Witolda Gombrowicza w Ćmielowie, Joanna Suska, burmistrz Ćmielowa i Joanna Borkowska, kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej
fot. Urząd Miasta i Gminy w Ćmielowie

Na uczestników czekać będzie mnóstwo atrakcji: malowanie twarzy, gokarty, balonowe zoo, pokazy baniek mydlanych, konkursy z nagrodami, dmuchańce, a także pyszny poczęstunek zarówno na słono, jak i na słodko.  

– Dzieci i ich opiekunów zapraszamy również na dyskotekę pod gwiazdami. Chcemy rozpocząć te wakacje z wielką pompą – zapewnia dyrektor domu kultury.

Impreza, której organizatorami są Joanna Suska, burmistrz Ćmielowa, Dom Kultury imienia Witolda Gombrowicza w Ćmielowie, Ośrodek Pomocy Społecznej i Zespół do Spraw Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Start wydarzenia o godzinie 17.00. 

Źródło: Dom Kultury imienia Witolda Gombrowicza w Ćmielowie

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this