Znajdź nas na

FAKTY

Kielecki WORD sprzedaje samochody! Są w dobrym stanie technicznym!

Są w dobrym stanie technicznym i jak podkreśla Michał Piechota, inspektor do spraw ruchu drogowego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Kielcach są niezawodne i posłużą jeszcze długie lata. Mowa o ośmiu Toyotach Yaris, które dotychczas służyły sprawdzaniu umiejętności przyszłych kierowców, a 17 czerwca wystawione zostały na sprzedaż.

fot. WORD Kielce

Charakterystyczne czerwone Toyoty Yaris służyły egzaminatorom przez osiem lat. Jednak przyszedł czas, aby wymienić je na nowszy model. Ceny wywoławcze rozpoczynają się od 20 tys. 700 zł. Cena  najdroższego  z wystawionych pojazdów wynosi 21 600 zł. Wartość pojazdów wyceniona została przez rzeczoznawcę. 

Jak podkreśla Michał Piechota, inspektor do spraw ruchu drogowego w kieleckim WORD-zie, pojazdy posiadają niski przebieg i są sprawne technicznie. Mają zdemontowane elementy, niezbędne w trakcie egzaminu. Samochody marki Toyota cieszą się niezawodnością i trwałością. 

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 2 lipca 2020 roku o godzinie 10.30 w pokoju 1B na parterze. Związanie ofertą Sprzedający ustala na siedem dni i liczy się od dnia otwarcia ofert.

Samochody można oglądać w WORD Kielce w dniu 1 lipca 2020 roku w godzinach od 10.00 do 15.00.

Przystępujący do przetargu zobowiązani są wpłacić wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej pojazdu na konto Nr 85124013721111000012496815 w Banku PKO S.A. O/Kielce lub w kasie Ośrodka pokój 204 II piętro. Wadium wnosi się wyłącznie w pieniądzu. W dniu przetargu wadium można wpłacać tylko w kasie Ośrodka.

Wadium nie podlega zwrotowi, w przypadku gdy oferent, który wygrał przetarg, uchyli się od zawarcia umowy kupna. Wadium złożone przez nabywcę zalicza się na poczet ceny.

Zwrot wadium oferentom, których oferty nie zostały wybrane lub zostały odrzucone nastąpi po rozstrzygnięciu przetargu. W razie ustalenia, że kilku oferentów zaoferowało tę samą cenę, Komisja Przetargowa przeprowadzi przetarg w formie aukcji między tymi oferentami. Komisja Przetargowa zawiadomi oferentów, którzy złożyli równorzędne oferty, o terminie i miejscu przeprowadzenia aukcji.

Pełna informacja pod linkiem:

http://www.word.kielce.pl/pi/ogloszenia/201-ogloszenie-o-przetargu-pisemnym-7.html?fbclid=IwAR0VRBFagfgIaJY0-UtIhyPrDUhz4w1J-2gn3srAQAgf9T1gpPQtD6bNKNM

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this