Znajdź nas na

FAKTY

Kolejni poszukiwani w rękach ostrowieckich mundurowych!

Policjanci z ostrowieckiej komendy zatrzymali kolejne 3 osoby ukrywające się przed organami ścigania. Zatrzymani to mieszkańcy powiatu w wieku od 34 do 49 lat. Najdłużej w więziennej celi spędzi 37-letni ostrowczanin, który za przestępstwo przeciwko rodzinie musi „odpokutować” karę 1 roku i 2 miesięcy pozbawienia wolności.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Kolejne trzy osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości wpadły w ręce ostrowieckich mundurowych.  Jako pierwsza z wolnością na rok pożegnała się 49-letnia mieszkanka gminy Kunów. Kobieta poszukiwana była na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy Ostrowcu Świętokrzyskim za kradzież z włamaniem. Kolejno na listę osób zatrzymanych trafił 34-latek zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Ćmielowie. Jak ustalili stróże prawa, za jazdę w stanie nietrzeźwości mężczyzna w odosobnieniu spędzi 6 miesięcy. Trzecim zatrzymanym okazał się 37-latek. Ostrowczanin musi odpokutować karę 1 roku i 2 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko rodzinie. Był on poszukiwany na podstawie zarządzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Lista osób poszukiwanych dostępna jest pod adresem: listą osób poszukiwanych

Informacje na temat osób poszukiwanych można anonimowo przekazać za pośrednictwem Internetu poprzez zakładkę ZGŁOŚ POSZUKIWANEGO.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this