Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Kolejny pacjent zakażony koronawirusem w województwie świętokrzyskim! Jego stan jest dobry!

Jak podało przed chwilą (15 marca) Ministerstwo Zdrowia mamy kolejny nowy przypadek zakażenia koronawirusem w województwie świętokrzyskim. Tym razem chodzi o pacjenta z Kielc. W sumie mamy siedem nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce, Wszystkie potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Pacjenci w Starachowicach, u których wczoraj wykryto wirusa czują się dobrze.

Grafika naostro.info

Potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem w Polsce dotyczą: województwa podkarpackiego (Leżajsk), 2 osoby z województwa mazowieckiego (Warszawa), 1 osoby z województwa świętokrzyskiego (Kielce), 1 osoby  z województwa warmińsko-mazurskiego (Ostróda), 1 osoby z województwa dolnośląskiego (Wrocław) i jednej osoby z województwa lubelskiego. 

W sumie liczba zakażonych koronawirusem  to 111 osób. Trzy osoby zmarły.

Jak udało się nam ustalić osoby, zakażone koronawirusem, które przebywają Powiatowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Starachowicach czują się dobrze. To para młodych osób, które niedawno wróciły z Norwegii, gdzie miały kontakt z osobą zakażoną. 

W starachowickim szpitalu przebywał jeszcze siedem osób, z których jednak po przebadaniu wypisana została do domu (wynik testów był negatywny). 

– W województwie świętokrzyskim potwierdzono trzeci przypadek zachorowania na koronawirusa. Pacjent jest w sile wieku. Był poddany kwarantannie. Jego stan jest dobry i pozwala na to, by pacjent nie był hospitalizowany, dlatego też pozostaje pod ścisłą kwarantanną – wyjaśnia Ewa Łukomska, rzecznik prasowy Wojewody Świętokrzyskiego.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Powiat ostrowiecki stawia na Andrzeja Dudę! Absolutny rekord w gminie Waśniów: 82,58% poparło obecnego prezydenta!

FAKTY

Miał być remontowany! Spłonął mu dach! [FOTO, VIDEO]

FAKTY

Pomimo skromnego budżetu w gminie Ćmielów udało się zrealizować wiele inwestycji!

FAKTY

Umowa na budowę „małej obwodnicy” Ostrowca Św. podpisana!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this