Znajdź nas na

PO GODZINACH

Konkurs fotograficzny „Świętokrzyskie Naturalnie” Zapraszamy do udziału!

Zapraszamy wszystkich mieszkańców województwa świętokrzyskiego oraz osoby z innych terenów Polski do udziału w konkursie fotograficznym pn. „ŚWIĘTOKRZYSKIE – NATURAlnie”. W konkursie mogą wziąć udział osoby zajmujące się fotografowaniem nieprofesjonalnie. Główną ideą konkursu jest ukazanie regionu świętokrzyskiego jako bogatego w ciekawe przyrodniczo miejsca, nieskażone działalnością człowieka.

Grafika: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Zgłoszenia można nadsyłać do 10.11.2022 r. Każdy z uczestników może nadesłać maksymalnie 3 fotografie, które nie były nigdzie wcześniej publikowane, nie biorą aktualnie udziału w innych konkursach i nie były wcześniej nagradzane. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: do 18 lat i powyżej 18 lat.

Najlepsze fotografie zostaną zaprezentowane na naszej stronie internetowej, a także będą wykorzystywane w publikacjach elektronicznych i papierowych.

Organizatorem konkursu jest Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego – Departament Edukacji, Sportu, Turystyki i Spraw Zagranicznych, a w pracach komisji konkursowej weźmie udział m.in. Piotr Michalec, uznany artysta fotografik z Kielc specjalizujący się w fotografii świętokrzyskiego krajobrazu. W roku 2020 Polska Organizacja Turystyczna ogłosiła go „Turystycznym Dziennikarzem Roku” za cykl zdjęć z Ponidzia. Jego prace wygrywały ogólnopolskie oraz regionalne konkursy fotograficzne.

Liczymy na Państwa inwencję twórczą i zaangażowanie. Dla zwycięzców przewidziano ciekawe nagrody rzeczowe. Przed przystąpieniem do udziału prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this