Znajdź nas na

GMINA KUNÓW

Przeżyli z sobą tyle lat… Pary z gminy Kunów świętowały Złote i Diamentowe Gody!

– Wszystkim jubilatom jeszcze raz życzę dalszych szczęśliwych lat, pełnych zdrowia i spokoju w oczekiwaniu na kolejne jubileusze – mówi Lech Łodej, burmistrz miasta i gminy w Kunowie. 30 września 20 par z gminy Kunów świętowało Złote i Diamentowe Gody.

fot. Urząd Miasta i Gminy w Kunowie

– Przeżyłam z tobą tyle lat choć w oczy wiał mi nieraz wiatr.  Przy tobie się nauczyłam żyć, przy tobie śniłam swoje sny –  śpiewała kiedyś Krystyna Giżycka. Niewiele małżeństw ma okazję świętować Złote i Diamentowe Gody, tym bardziej 50 i 60 rocznica ślubu zasługują na godne upamiętnienie. Z tej okazji, 30 września w Urzędzie Miasta i Gminy w Kunowie odbyła się ta niezwykla uroczystość.  

Medale nadane przez Andrzeja Dudę, Prezydenta RP za długoletnie pożycie dwunastu parom, które przeżyły 50-lat w związku małżeńskim wręczył Lech Łodej, burmistrz miasta i gminy w Kunowie,  listy gratulacyjne zaś otrzymało osiem par, które obchodziły 60-lecie pożycia małżeńskiego. 

fot. Urząd Miasta i Gminy w Kunowie

Podczas uroczystości zorganizowanej przez Urząd Miasta i Gminy w Kunowie pary małżeńskie otrzymały gratulacje od parlamentarzystów, bukiety kwiatów od burmistrza oraz upominki od radnych miejskich.

Nie zabrakło życzeń pomyślności na dalszej wspólnej drodze życia, a także jubileuszowego tortu oraz tradycyjnego „Sto lat” odśpiewanego wraz z Zespołem Ludowym „Kunowianie”, który zapewnił oprawę muzyczną Złotych i Diamentowych Godów.

fot. Urząd Miasta i Gminy w Kunowie

W uroczystości uczestniczyli: Agata Wojtyszek, Poseł na Sejm RP, Andrzej Kryj, Poseł na Sejm RP, burmistrz Lech Łodej, Piotr Bek, przewodniczący Rady Miejskiej w Kunowie wraz z Radnymi Rady Miejskiej w Kunowie: Teresą Łucką, Markiem Mikosem, Renatą Ćwiklińską, Jarosławem Jałochą, Dariuszem Różalskim, Jolantą Ożdżyńską, Martą Ćwik, Barbarą Domagałą, a także Cezarym Szwajdą.

fot. Urząd Miasta i Gminy w Kunowie
fot. Urząd Miasta i Gminy w Kunowie

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this