Znajdź nas na

FAKTY

Koronawirus: Ministerstwo Zdrowia zmienia sposób raportowania! Na terenie województwa świętokrzyskiego 359 nowych zakażeń!

– W ciągu doby wykonano ponad 33,7 tys. testów na koronawirusa – poinformowało dziś Ministerstwo Zdrowia. Według danych resortu minionej doby w Polsce odnotowano 10 139 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem, w tym 359 osób to mieszkańcy województwa świętokrzyskiego. Po raz pierwszy od początku epidemii nie otrzymaliśmy szczegółowych informacji odnośnie mieszkańców poszczególnych powiatów na terenie województwa świętokrzyskiego, liczby zgonów, a także ozdrowień.

Grafika: naOSTRO.info

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś o 10 139 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Zakażone osoby to mieszkańcy województw:  mazowieckiego (1166), dolnośląskiego (1035), pomorskiego (979), śląskiego (945), lubelskiego (670), wielkopolskiego (630), łódzkiego (563), podkarpackiego (540), kujawsko-pomorskiego (521), opolskiego (512), małopolskiego (486), warmińsko-mazurskiego (473), zachodniopomorskiego (457), świętokrzyskiego (359), podlaskiego (309), lubuskiego (267).

227 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Z powodu COVID19 zmarło 55 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 485 osób.

Po raz pierwszy od początku epidemii nie otrzymaliśmy szczegółowych informacji odnośnie zakażeń w poszczególnych powiatach z terenu województwa świętokrzyskiego, podobnie liczby zgonów i ozdrowień. 

Według zapewnień Wojciecha Andrusiewicza, rzecznika prasowego Ministerstwa Zdrowia jeszcze dziś uruchomiona powinna zostać strona z dokładnymi raportami odnośnie zakażeń i zgonów z rozbiciem na województwa i powiaty w Polsce. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Mateusz Czeremcha wykluczony z PiS!

FAKTY

W ostrowieckim szpitalu pojawiły się próby zaszczepienia poza kolejnością! Na szczęście nieudane!

FAKTY

46-letni ostrowczanin zatrzymany przez Policję! Powód? Naruszenie nietykalności cielesnej policjanta! Mężczyzna nie przyznał się do winy!

FAKTY

Gmina Ćmielów: Cysterna z paliwem wpadła do przydrożnego rowu!

FAKTY

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this