Znajdź nas na

FAKTY

Andrzej Gruza zakażony koronawirusem! Dyrektor szpitala brał udział w sesji Rady Powiatu Ostrowieckiego w miniony piątek!

Andrzej Gruza, dyrektor naczelny Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Świętokrzyskim ma pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Dyrektor obecny był także podczas piątkowej (20 listopada) sesji Rady Powiatu Ostrowieckiego. Czy oznacza to, że po raz kolejny radni, pracownicy starostwa, a także pozostałe osoby obecne na sali obrad poddani zostaną badaniom na obecność koronawirusa?

Andrzej Gruza, dyrektor naczelny Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Św. fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Po Adamie Karoliku, dyrektorowi do spraw lecznictwa w Zespole Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu  Św.  także Andrzej Gruza, dyrektor naczelny tej placówki ma pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.

– Moje obowiązki przejął Adam Karolik, który powrócił do pracy. Ma stosowne pełnomocnictwa – wyjaśnia Andrzej Gruza, który  zapewnia, że do pracy ma nadzieję  wrócić 1 grudnia. 

Andrzej Gruza obecny był także podczas piątkowe, hybrydowej sesji (20 listopada) Rady Powiatu Ostrowieckiego, kiedy to wyjaśniał, jak wygląda aktualna sytuacja w ostrowieckim szpitalu, a także odpowiadał na pytania radnych. Czy i tym razem osoby obecne na sali obrad poddane zostaną testowi na obecność koronawirusa? 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this