Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Koronawirus Świętokrzyskie! Kolejny zakażony z powiatu ostrowieckiego!

Nie mamy dobrych wiadomości dla mieszkańców powiatu ostrowieckiego. Dziś (sobota, 4 kwietnia) po godzinie 10.00 Ewa Łukomska, rzecznik prasowy Wojewody Świętokrzyskiego poinformowała nas o dwóch kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem na terenie naszego województwa. Pierwszy dotyczy powiatu lipskiego (województwo mazowieckie), drugi – powiatu ostrowieckiego.

Grafika: naOSTRO.info

– W województwie świętokrzyskim potwierdzono 2 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. To dwaj mężczyźni: starszy z powiatu lipskiego (woj. mazowieckie) oraz w sile wieku z powiatu ostrowieckiego – poinformowała dziś Ewa Łukomska, rzecznik prasowy Wojewody Świętokrzyskiego.

W sumie na terenie województwa świętokrzyskiego odnotowano dotąd 81 przypadków zachorowań  na COVID-19.

Wczoraj (piątek, 3 kwietnia) w województwie świętokrzyskim potwierdzono 8 nowych przypadków zakażenia koronawirusem.

– To kobieta w sile wieku z powiatu skarżyskiego, starsza kobieta z powiatu starachowickiego, kobieta w sile wieku z powiatu buskiego, dwie kobiety oraz dwóch mężczyzn w sile wieku z powiatu kieleckiego, a także mężczyzna w sile wieku z powiatu starachowickiego – poinformowała wczoraj (3 kwietnia, po godzinie 22.00) Ewa Łukomska.

O 120 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych, poinformowało dziś Ministerstwo Zdrowia. Najwięcej zakażonych (50 osób) pochodzi z województwa śląskiego, 16 osób z województwa wielkopolskiego, 14 z województwa małopolskiego, 10 z województwa zachodniopomorskiego, 9 z województwa pomorskiego, 6 z województw lubuskiego i lubelskiego, 4 z województwa podkarpackiego, 3 z województwa warmińsko-mazurskiego i 2 z województwa świętokrzyskiego.

Zmarły kolejne dwie osoby. Są to 67-letnia kobieta z Częstochowy i 88-letnia kobieta hospitalizowana w Raciborzu, która miała choroby współistniejące.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Województwo świętokrzyskie: 29 nowych zakażeń koronawirusem! Wśród nich nastolatek z powiatu ostrowieckiego!

FAKTY

Zarząd Województwa Świętokrzyskiego wsparł ostrowieckie starostwo! 4,5 mln zł unijnego wsparcia trafi do 160 podmiotów z powiatu ostrowieckiego!

FAKTY

W Chocimowie pamiętają o tradycji! Monika Major: W modlitwie siła, a w figurce nadzwyczajna moc! [ZDJĘCIA]

FAKTY

Radni powiatowi z PiS apelują do Jarosława Górczyńskiego! Wzywają do podjęcie pilnych działań w sprawie drogi wojewódzkiej nr 754!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this