Znajdź nas na

FAKTY

Koronawirus województwo świętokrzyskie: 473 nowe przypadki! Zmarło 10 osób!

O 16 687 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem poinformowało dziś (26 listopada) Ministerstwo Zdrowia. Na terenie województwa świętokrzyskiego odnotowano 473 nowe przypadki zakażeń, w tym 44 w powiecie ostrowieckim. Zmarło 10 mieszkańców naszego województwa w tym trzech mieszkańców naszego powiatu. Jak podaje Ministerstwo Zdrowia wszystkie te osoby miały choroby współistniejące.

Grafika: naOSTRO.info

16 687 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, to najnowsze dane z Ministerstwa Zdrowia. Zakażone osoby to mieszkańcy  województw: śląskiego (1824), mazowieckiego (1785), wielkopolskiego (1668), warmińsko-mazurskiego (1210), kujawsko-pomorskiego (1207), dolnośląskiego (1112), pomorskiego (1105), łódzkiego (1099), lubelskiego (1027), zachodniopomorskiego (991), małopolskiego (914), podkarpackiego (649), opolskiego (587), lubuskiego (508), świętokrzyskiego (473) i podlaskiego (464).

Jak podał resort zdrowia 64 zakażenia to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Z powodu #COVID19 zmarło 78 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 502 osoby. 

– W związku z korektami wprowadzanymi na bieżąco przez laboratoria w systemie EWP, globalna liczba zakażeń od początku pandemii może nie być sumą kolejnych dziennych zakażeń – brzmi komunikat resortu, za który odpowiedzialny jest Adam Niedzielski. 

Na terenie naszego powiatu (powiat ostrowiecki) odnotowano 44 nowe zakażenia koronawirusem. Z powodu  współistnienia COVID – 19 z innymi chorobami zmarły 3 osoby. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Ćmielowie „namawia” nas do łamania prawa?

FAKTY

Wioletta Rogala-Mazur: Zadziwił mnie człowiek w czerwonych okularach! W tym roku ćmielowski sztab WOŚP przenosi się do internetu!

FAKTY

Adam Karolik: Jeśli taka dystrybucja utrzyma się nadal, to społeczeństwo powiatu ostrowieckiego zostanie skutecznie zaszczepione w przeciągu ok. dwóch lat!

FAKTY

Radni z gminy Bałtów z pomocą dla Anny Frytek! Hubert Żądło: Nikt z nas nie wie kiedy sam tej pomocy będzie potrzebował!

FAKTY

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this