Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Kradzież 30 butelek alkoholu może go kosztować 5 lat pozbawienia wolności!

Kradzież kilkunastu butelek markowego alkoholu może „słono kosztować” 32-letniego ostrowczanina. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych po serii kradzieży z lokalnych marketów. W sumie łupem złodzieja padło 30 butelek mocnych trunków. Ostrowczanin przyznał się do winy.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

5 lat w więzieniu może spędzić nieuczciwy klient, którego zatrzymali policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim. 

Wczoraj (8 czerwca) policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy ustalili i zatrzymali nieuczciwego klienta. 32-letni sprawca przez kilka ostatnich dni odwiedził dwa miejscowe markety, w których zdejmował z półek markowy alkohol i nie płacąc za niego przechodził przez linię kas. Jak wynika z ustaleń stróżów prawa, w jednym z marketów ukradł 13 butelek, w drugim 17. Łącznie łupem smakosza drogich trunków padł alkohol o wartości ponad 3500 złotych.

32-latek usłyszał już zarzuty kradzieży mienia, za którą kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności. Przyznał się do winy. 

Źródło: Świętokrzyska Policja

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this