Znajdź nas na

SPORT

Krychowiak zrezygnował z gry w reprezentacji Polski!

„W dniu dzisiejszym rezygnuję z występów w reprezentacji Polski” – poinformował w mediach społecznościowych piłkarz Grzegorz Krychowiak

Warszawa, 07.09.2023. Zawodnik reprezentacji Polski Grzegorz Krychowiak po końcowym gwizdku w eliminacyjnym meczu grupy E piłkarskich mistrzostw Europy z Wyspami Owczymi, 7 bm. w Warszawie. (js) PAP/Leszek Szymański

„Rozegranie 100 meczów z orłem na piersi do końca życia będzie dla mnie największym zaszczytem zarówno dla człowieka, jak i dla sportowca. Sportowo nie ma piękniejszej chwili niż śpiewanie hymnu przed meczem kadry na Stadionie Narodowym. Jednak przyszedł czas, żeby powiedzieć +dziękuję+. W dniu dzisiejszym rezygnuję z występów w Reprezentacji Polski” – przekazał Krychowiak.

„Dziękuję kibicom, którzy byli z nami na dobre i na złe, w każdym meczu dawałem z siebie tyle, ile mogłem, żebyście byli z nas dumni. Dziękuję mojej Żonie, rodzinie, trenerom, członkom sztabu i każdemu kogo spotkałem na mojej reprezentacyjnej drodze. Trzymam kciuki za każdy kolejny mecz i do zobaczenia na trybunach!” — dodał zawodnik saudyjskiego Abha Club.

33-letni pomocnik w drużynie narodowej zadebiutował w 2008 roku w spotkaniu towarzyskim z Serbią (1:0) w Antalyi. Ostatni, setny mecz rozegrał 10 września w Tiranie z Albanią (0:2). Został wtedy szóstym polskim piłkarzem, który osiągnął tę granicę. Zdobył w sumie pięć goli.(PAP)

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this