Znajdź nas na

PO GODZINACH

Kto otrzyma Świętokrzyską Victorię?

Do 31 stycznia można nadsyłać zgłoszenia do jednej z trzech kategorii „Świętokrzyskiej Victorii” – Osobowość, Przedsiębiorczość oraz Samorządność. Ta ustanowiona Uchwałą Zarządu Województwa Świętokrzyskiego nagroda za zadanie ma promować najbardziej aktywnych świętokrzyskich samorządowców, przedsiębiorców i społeczników. Spośród nadesłanych zgłoszeń Kapituła przyzna po pięć nominacji w każdej kategorii, następnie wyłoni laureatów 12. edycji „Świętokrzyskiej Victorii”.

fot. Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Nagroda „Świętokrzyska Victoria” została ustanowiona Uchwałą Zarządu Województwa Świętokrzyskiego z dnia 31 grudnia 2019 roku. Jej ideą jest promowanie najbardziej aktywnych świętokrzyskich samorządów, przedsiębiorstw i osób – społeczników, działających na rzecz swoich środowisk. Nagroda przyczynia się jednocześnie do integracji tych środowisk i pozytywnie wpływa na ich wzajemne relacje. Statuetki Świętokrzyskiej Victorii otrzymują podmioty, które poprzez swoją działalność podnoszą znaczenie Województwa Świętokrzyskiego.

Celem Nagrody jest również wspieranie prorozwojowych inicjatyw osób fizycznych i prawnych działających na terenie naszego regionu oraz promocja dobrych praktyk w zakresie zarządzania i kreowania rozwoju regionu.

Nagroda przyznawana jest w trzech kategoriach: „Samorządność” (dla gmin i powiatów), „Osobowość” dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, społeczników, regionalistów, itp.) i „Przedsiębiorczość”.

Tegoroczna edycja będzie już 12. w historii nagrody. Nadsyłanie wniosków we wszystkich kategoriach potrwa do 31 stycznia. Spośród nadesłanych zgłoszeń Kapituła przyzna po pięć nominacji w każdej kategorii, następnie wyłoni laureatów 12. edycji „Świętokrzyskiej Victorii”. Uroczysta gala, podczas której ogłoszone zostaną wyniki, odbędzie się 25 lutego 2020 r. w Filharmonii Świętokrzyskiej im. Oskara Kolberga w Kielcach.

Zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową na adres: swietokrzyska.victoria@sejmik.kielce.pl lub pocztą tradycyjną na adres:

Gabinet Marszałka Województwa
Sekretariat Nagrody „Świętokrzyska Victoria”
pokój nr 1
Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
al. IX Wieków Kielc 3
25-516 Kielce

Informacji telefonicznych udzielają pracownicy Gabinetu Marszałka Województwa pod nr 41 342 13 67.

Regulamin i formularze zgłoszeniowe do pobrania pod adresami:

Regulamin przyznawania Nagrody

Formularz zgłoszeniowy – Osobowość

Formularz zgłoszeniowy – Samorządność

Formularz zgłoszeniowy – Przedsiębiorczość

Klauzula zgody

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Dom Kultury w Ćmielowie będzie musiał zrezygnować z realizacji niektórych wydarzeń? Sześciu radnych sprzeciwiło się bowiem zmianie w statucie!

FAKTY

Wjechała w ścianę sklepu! Była pod wpływem alkoholu!

FAKTY

W ostrowieckim szpitalu wzrosła liczba zakażonych koronawirusem pacjentów!

FAKTY

Czy gmina Ostrowiec Św. zawsze hojnie wspierała ostrowiecki szpital?

FAKTY

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this