Znajdź nas na

FAKTY

Kto zasiada w Radach Nadzorczych Spółek Gminy Ostrowiec Św.? 

Kilka dni temu informowaliśmy o interpelacji w sprawie imiennego składu rad nadzorczych gminnych spółek, jaką w kwietniu złożył Dariusz Kaszuba, radny Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego z Klubu Prawa i Sprawiedliwości. Zamiast odpowiedzi, której się spodziewał, otrzymał link do… Biuletynu Informacji Publicznej. Urzędnicy się jednak zreflektowali i już dzień po publikacji naszego artykułu (data, widniejąca na odpowiedzi) otrzymał listę, o którą prosił. Kto zatem zasiada w Radach Nadzorczych Spółek Miejskich?

Rynek w Ostrowcu Świętokrzyskim. 27 lipca 2021 r. fot. Marzena Gołębiowska/naOSTRO.info

Wracamy do tematu interpelacji, jaką złożył Dariusz Kaszuba, radny Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego z Klubu Prawa i Sprawiedliwości. Przypomnijmy, że 17 kwietnia zwrócił się z prośbą o podanie aktualnych, imiennych składów Rad Nadzorczych wszystkich Spółek Gminy Ostrowiec Świętokrzyski, z wyszczególnieniem zajmowanych funkcji. Jak podkreślał nie takiej odpowiedzi się jednak spodziewał. Zamiast żądanej listy otrzymał bowiem link do Biuletynu Informacji Publicznej.

Pisaliśmy o tym tutaj:

Dzień po publikacji naszego artykułu (data widniejąca na dokumencie), otrzymał pełną odpowiedź. I tak w Radzie Nadzorczej Ciepłowni Ostrowieckiej Spółki z Ograniczoną Odpowiedzialnością zasiadają: Marek Nowak (przewodniczący Rady), Inga Kamińska i Dominik Smoliński. 

W Radzie Nadzorczej Miejskiej Energetyki Cieplnej Sp. z o. o.: Marek Nowak (przewodniczący Rady), Inga Kamińska, Dominik Smoliński, Inez Ratańska, Marta katarzyna Chojnicka-Szymaniak. 

W Radzie Nadzorczej Miejskiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych: Mirosław Sławek (przewodniczący Rady), Zbigniew Teter, Bernard Antos, Konrad Krönig.  

W Radzie Nadzorczej Miejskich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.: Jerzy Mróz (przewodniczący Rady), Wojciech Legawiec, Zdzisław Foremniak, Marek Wojtkowski.

W Radzie Nadzorczej Miejskiego Zakładu Komunikacji Sp. z o. o.: Józef Grabowski (przewodniczący Rady), Michał Bors, Krzysztof Marwicki, Jacek Wiśniewski, Marcin Marzec.

W Radzie Nadzorczej Ostrowieckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.: Łukasz Madej (przewodniczący Rady), Arkadiusz Bąk i Beata Woch.

W Radzie Nadzorczej Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o. o: Dagmara Majdak (przewodniczący Rady), Wiesław Cieślik, Witold Tadeusz Ciepliński, Roman Ciepiela.

W Radzie Nadzorczej Zakładu Usług Pogrzebowych Sp. z o. o: Grażyna Słowik, Justyna Miernowska-Kandyba, Zbigniew Żak.

1 Comment

1 Comment

  1. Kierownik muniek

    22 maja, 2023 at 17:43

    Jechać z tym układem. Miasto umiera. Na ostrowieckiej mnie usuwają. Ostatnio napisali o wielkim hutniczym derby ze Stalową Wolą. Jezus Maria, my możemy tylko wspominać hutę a tam robią dla wojska, inwestują, no ale niestety dla co niektórych tam prezydentem jest PISIOR i miasto kwitnie. U nas zdycha, możemy co jedynie drut zbrojeniowy robić i siatkę ogrodnicza na działki. Młodzi uciekają a reszta siedzi w układzie albo tylko GLĘDZI… A CO JA MOGĘ ZROBIĆ…. NO PRZECIEŻ NAM BASEN ZROBIL, TAKI FAJNY. Pozdrawiam z zagranic y bo żal mi miasta rodzinnego. Przyjeżdżam raz w roku, idę w niedzielę na rynek a tu jakby bomba jądrowa walnęła. Nie ma nikogo. Rozwalić ten nowoczesny, europejski z wolnymi sądami i młodych, którzy się jeszcze nie nauczyli kraść od starych komuchów. Pozdrawiam

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this