Znajdź nas na

FAKTY

Kto znalazł się w komisji do spraw nagród Starosty Ostrowieckiego?

Komisja, której skład określony został uchwałą Zarządu Powiatu Ostrowieckiego z 28 września 2022 roku rozpatrzy wnioski do nagród Starosty Ostrowieckiego. W jej skład weszli m.in. przedstawiciele Wydziału Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych. Jakimi przepisami kierować się będzie komisja i kto jeszcze znalazł się w jej składzie?

zdjęcie ilustracyjne. Budynek, w którym mieści się Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Św. fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Uchwałą Nr 213/2022 Zarządu Powiatu Ostrowieckiego z 28 września 2022 roku (w sprawie powołania komisji do spraw nagród Starosty Ostrowieckiego) powołana została komisja do spraw nagród Starosty Ostrowieckiego. W jej skład weszli: Dariusz Czupryński, przewodniczący Komisji Oświaty i Kultury Rady Powiatu Ostrowieckiego, Mariusz Łata i Antoni Maciejko, przedstawiciele Wydziału Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych, a także przedstawiciele Związków Zawodowych: Ewa Malec (ZNP), Agata Adamek (NSZZ Solidarność) i Monika Włodarska (NSZZ „Solidarność 80”).

Jak wynika z uchwały komisja rozpatrzy wnioski do nagród Starosty Ostrowieckiego kierując się przepisami Regulaminu wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych prowadzonych przez Powiat Ostrowiecki.   

Źródło: BIP Starostwo Powiatowe
Źródło: BIP Starostwo Powiatowe

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this