Znajdź nas na

FAKTY

Kubki ze stali nierdzewnej i termosy – czyli jakie gadżety zamawia Centrum Rozwoju Lokalnego!

13 marca 2024 roku Centrum Rozwoju Lokalnego w Ostrowiec Świętokrzyski zaprosiło do składania ofert cenowych na dostawę gadżetów promocyjnych. Znalazły się wśród nich: kubek ze stali nierdzewnej, z uchwytem w postaci karabinka i podwójnymi ściankami (ilość szacunkowa 70 sztuk) i… termos ze stali nierdzewnej, podwójnymi ściankami i pojemności 500 ml (ilość szacunkowa: 50 sztuk). Do kogo trafią?

Siedziba Centrum Rozwoju Lokalnego w Ostrowcu Świętokrzyskim Źródło: FB Centrum Rozwoju Lokalnego w Ostrowcu Św.

Zestawienia gadżetów zamawianych przez miejskiej i powiatowe urzędy,  instytucje i jednostki podległe cieszą się zawsze sporym zainteresowaniem naszych Czytelników. Część z nich w wiadomościach do naszej redakcji, czy też komentarzach pod artykułami zadaje pytanie czy pieniądze z kubków, piłek antystresowych, piór czy woreczków z organzy nie lepiej przeznaczyć na inne, bardziej potrzebne zadania. Ocenę czy są potrzebne czy nie pozostawiamy naszym Czytelnikom.  Tymczasem zgodnie z informacjami opublikowanymi w Biuletynie Informacji Publicznej Centrum Rozwoju Lokalnego w Ostrowcu Św. przesłało zapytanie ofertowe, datowane na 13 marca 2024 roku, dotyczące kubków ze stali nierdzewnej  z uchwytem w postaci karabinka. Posiadający podwójne ścianki. Pojemność: 220 ml. Kolor uchwytu: czerwony Logo: kolor biały (szacunkowa ilość szt. 70) oraz  termosu ze stali nierdzewnej. Podwójne ścianki. Pojemność: 500 ml. Kolor: czerwony Logo: kolor biały. (szacunkowa ilość 50). Do zapytania dołączone zostały zdjęcia. 

Źródło: BIP CRL w Ostrowcu Św.

Jak czytamy w przedmiocie zamówienia: „Wszystkie artykuły zostaną oznaczone logotypem Centrum Rozwoju Lokalnego – według wzoru dostarczonego przez Zamawiającego. Rodzaj nadruku i jego parametry powinny zostać dostosowane do rodzaju i wymiaru materiału, z którego wykonany jest gadżet. Wskazana w zapytaniu ofertowym ilość gadżetów promocyjnych jest ilością maksymalną. Wszystkie wskazane artykuły zostaną zakupione w zależności od potrzeb. Powyższe oznacza, że Zamawiający może zamówić mniejszą ilość poszczególnych artykułów. Wykonawcy nie przysługuje wtedy prawo do zwiększenia ceny realizacji zamówienia lub dochodzenia odszkodowania. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych tylko na poszczególne gadżety. Zamawiający dopuszcza możliwości dostawy gadżetów o wymiarach mniejszych lub większych o 5% niż określone w zaproszeniu do składania ofert.”

Zgodnie z zawiadomieniem o wyborze najkorzystniejszej oferty z 20 mara 2024 roku w wyniku przeprowadzonego postępowania została wybrana oferta nw. wykonawcy: GoMa Mariusz Markut ze Stalowej Woli, cena 1951,80 zł brutto. Zgodnie z informacjami zamieszczonymi w BIP CRL  wykonawca złożył najtańszą ofertę, która spełnia wymagania zamawiającego określone w zaproszeniu do składania ofert.

Źródło: BIP CRL w Ostrowcu Św.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this