Znajdź nas na

Subscribe

PO GODZINACH

Letni Festyn w Bodzechowie już jutro! Alternatywa na niedzielne popołudnie!

Zabawy dla dzieci, pokaz fajerwerków, występy artystyczne – to tylko niektóre z atrakcji jakie dla mieszkańców przygotowała gmina Bodzechów. Impreza rozpocznie się już jutro (w niedzielę) o godzinie 16.00 na stadionie w Bodzechowie!

Zdjęcie ilustracyjne

– Nasza gmina wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i zapotrzebowaniu lokalnego społeczeństwa. Mieszkańcy wyszli z propozycją zorganizowania takiego festynu, więc my wspieramy tego typu działania i wspólnie z Jerzym Murzynem, wójtem Bodzechowa, radnymi: Marią Łebek, Wiesławem Cisek, sołtysem i radą sołecką, Kołem Gospodyń Wiejskich i Ochotniczą Strażą Pożarną z Bodzechowa oraz Gminną Biblioteką Publiczną postanowiliśmy dać mieszkańcom kolejną szansę na wspólne spotkanie – tłumaczy Małgorzata Sobieraj, sekretarz gminy Bodzechów.

Jak zapewnia atrakcji dla mieszkańców nie zabraknie.

– Będą występy dzieci, występy Koła Gospodyń Wiejskich z Bodzechowa, będą stragany, zjeżdżalnie. Przede wszystkim będzie można się spotkać, porozmawiać, wspólnie pobawić. Każdy będzie mógł zatańczyć przy muzyce pod gwiazdami. Można bardzo miło spędzić niedzielne popołudnie, ponieważ nie wszyscy wyjeżdżają, wiele osób zostaje w domu, a taki festyn, to doskonała okazja do wypoczynku, do spotkań, do rozmów, gdzie na co dzień tego czasu naprawdę jest niewiele – dodaje sekretarz gminy Bodzechów.

To już drugi festyn dla mieszkańców zorganizowany w okresie letnim w Bodzechowie w tym roku.

– Staramy się, aby co roku mieszkańcy mieli okazję do wspólnego spotkania się i odpoczynku – dodaje Małgorzata Sobieraj.

Festyn rozpocznie się o godzinie 16.00 na stadionie w Bodzechowie. Oprócz występów artystycznych dzieci zaplanowano także koncert zespołów: NEWS i Zibi Band. Imprezę zakończy pokaz fajerwerków, który zaplanowano na godzinę 20.30.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this