Znajdź nas na

Subscribe

PO GODZINACH

Mamy dobre wiadomości dla biegaczy! BiegamBoLubię od wtorku na Gutwinie!

W Ostrowcu Świętokrzyskim zajęcia BiegamBoLubię odbywać się będą w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin 3 razy w tygodniu – we wtorki i czwartki o godzinie 18.30 oraz w niedziele o godzinie 9.30. Sezon wystartuje we wtorek, 2 kwietnia.

Źródło: MOSiR Ostrowiec Świętokrzyski

Treningi są otwarte i darmowe. Przeznaczone są zarówno dla biegaczy zaawansowanych, początkujących oraz takich, którzy dopiero chcieliby rozpocząć swoją przygodę z bieganiem.

Do dyspozycji są wykwalifikowani instruktorzy lekkiej atletyki, którzy pomogą postawić pierwsze kroki w przygodzie z bieganiem, a także zgłębić tajniki zdrowego, bezpiecznego i efektywnego treningu.

BiegamBoLubię to akcja, która w tym roku obchodzi jubileusz 10 lat działalności. Początkowo zajęcia odbywały się w czterech miastach: Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Bielsko-Białej.

Po upływie dekady akcja treningowa dla amatorów zyskała ogólnopolski wymiar, można już bowiem ćwiczyć w aż 100 lokalizacjach! W Ostrowcu Świętokrzyskim we wtorek o godzinie 18.30 zainaugurowany zostanie siódmy sezon.

Treningi ruszą w całym kraju od 1 kwietnia i potrwają do 11 listopada. Podczas 33 tygodni trwania akcji w 100 lokalizacjach trenuje średnio aż 45 000 uczestników! W tym sezonie odbędzie się aż 330 treningów. BiegamBoLubie to nie tylko treningi, to także ogólnopolskie akcje, testy i zawody, tj. sprawdziany w biegu na 100 oraz 1000 metrów, a także Test Coopera, czyli bieg na 12 minut, podczas których należy przebiec jak największy dystans.

Żródło: MOSiR Ostrowiec Świętokrzyski

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this