Znajdź nas na

PO GODZINACH

Dziadek i Doktor Prozak zawitają do Ostrowca Św.!

Kabaretu Paranienormalni chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Obserwują zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury i przyrodę, relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego. Konsekwentnie nie uprawiają satyry politycznej oraz nie dotykają tematów religii. W poniedziałek, 23 marca o godzinie 18.30 wystąpią ze swoim nowym programem na scenie ostrowieckiego Kina „Etiuda”.

Źródło: Kabaret Paranienormalni

Pierwszy program kabaretu Paranienormalni powstał w 2004 roku. Znalazły się w nim między innymi skecze: takie jak ”Papieros”, „Młotek” czy „Gołębie”. Początkowo w składzie byli Robert Motyka i Igor Kwiatkowski, którzy występowali na scenie oraz Rafał Kadłucki, który był odpowiedzialny za techniczną stronę występów.

W 2014 roku nastąpiły zmiany w składzie zespołu. Obecnie na stałe w Kabarecie Paranienormalni występują: wiecznie uśmiechnięty, naładowany pomysłami i adrenaliną – Robert Motyka, niespokojny kreatywnie i twórczo duch – Michał Paszczyk, najnowszy nabytek i wieczny optymista – Bogusław Kudłek oraz mistrz techniki i oaza spokoju – Rafał Kadłucki.

23 marca na scenie Kina Etiuda wystąpią ze swoim najnowszym programem: Z humorem trzeba żyć. W życiu nie zawsze bywa różowo, jednak przetrwać może pomóc nam poczucie humoru. Jest cudownym lekarstwem na codzienność, rutynę i inne nieszczęścia. Doktor Prozak wypisze ją każdemu. Nowe skecze, nowe sytuacje, nowi bohaterowie, ale także znane postaci wykreowane przez Paranienormalnych w nowej i odświeżonej odsłonie. Dwie godziny najlepszego lekarstwa – niezwykły kontakt z publicznością, lekkość i energia, której nie można się oprzeć.

Paranienormalni w swoim najnowszym programie żartują ze spraw codziennych, relacji międzyludzkich, kwestii damsko-męskich i roli mediów w naszym życiu.

Bilety do nabycia pod adresem: https://biletyna.pl/event/view/id/138416

Źródło: Kabaret Paranienormalni

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this