Znajdź nas na

SPORT

Michał Bartosz i Tomasz Partyka najlepsi w Noworocznym Turnieju Deblowym!

Już po raz ósmy Ostrowieckie Stowarzyszenie Tenisowe „Winner” zorganizowało Noworoczny Turniej Deblowy. Kolejna edycja imprezy odbyła się na kortach AG Tenis w Radomiu.

W turnieju wzięło udział 24 zawodników z Ostrowca Świętokrzyskiego, Opatowa, Ożarowa, Waśniowa, Radomia i Kielc. 12 par podzielono na 3 grupy. Osiem najlepszych par awansowało do fazy pucharowej. Po zaciętej walce zwyciężyli Michał Bartosz i Tomasz Partyka, którzy w finale wygrali z parą Sebastian Dwojak/Tomasz Czajka 4/1 4/1. W meczu o 3 miejsce Jarosław Ozga i Stanisław Mrugała pokonali Michała Soleckiego i Jarosława Lipickiego 4/2 4/2.

Organizatorzy dziękują wszystkich zawodnikom za udział w turnieju i sportową rywalizację i zapraszają już za rok.

Ostrowieckie Stowarzyszenie Tenisowe „Winner”