Znajdź nas na

FAKTY

Mieszkaniec gminy Kunów może mieć spore kłopoty!

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 28-latkowi z gminy Kunów, przy którym Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach znaleźli 150 gramów amfetaminy.

fot. Świętokrzyska Policja

W minioną środę (6 października)  policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach zatrzymali w Kunowie 28-latka. Stróże prawa mieli podejrzenia, że mężczyzna może trudnić się narkotykowym procederem. Po kilku minutach okazało się, że ich przypuszczenia były słuszne. W trakcie czynności kryminalni ujawnili należący do mężczyzny m.in. biały proszek wstępnie zidentyfikowany jako amfetamina, o wadze blisko 150 gramów, a także elektroniczną wagę. 

28-latek został zatrzymany i umieszczony w policyjnej celi. Nad sprawą pracowali także śledczy z Komisariatu Policji w Kunowie. Po zebraniu przez nich materiału dowodowego zatrzymany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, do którego się przyznał. Teraz ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.

Za to przestępstwo zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this