Znajdź nas na

FAKTY

Mieszkaniec powiatu starachowickiego kradł w Ostrowcu Św.!

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 38-letniemu mieszkańcowi powiatu starachowickiego, który podejrzany jest o trzykrotne dokonanie kradzieży między innymi elektronarzędzi oraz metalowych elementów. Wartość strat została zsumowana i oszacowana przez pokrzywdzonego na ponad 950 złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzut przestępstwa, do którego się przyznał.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

W czwartek, 26 stycznia policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy postanowili zweryfikować posiadane informacje na temat kradzieży. Jak wynikało z ustaleń mundurowych, 38-letni mieszkaniec powiatu starachowickiego w ciągu kilku ostatnich miesięcy miał odwiedzić jedną z posesji znajdującą się na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. 

Mężczyzna wykorzystując fakt nieobecności właściciela działki, dokonał tam trzykrotnie kradzieży mienia. Jego łupem padły między innymi elektronarzędzia oraz metalowe elementy. Łącznie wartość strat pokrzywdzony wycenił na kwotę 950 złotych. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do ostrowieckiej komendy. Funkcjonariusze na podstawie zebranego materiału dowodowego połączyli wszystkie jego kradzieże w jeden czyn ciągły, przedstawiając mu zarzut kradzieży o przestępstwo. 38-latek przyznał się do popełnionych czynów. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionego mienia.

Teraz 38-letniemu mieszkańcowi powiatu starachowickiemu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this