Znajdź nas na

FAKTY

Mieszkanka gminy Kunów miała ponad 2 promile, wiozła 4 dzieci!

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazała się 29-letnia mieszkanka gminy Kunów. Mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie podróżowała pojazdem marki KIA bez ważnych badań technicznych. Podróżowała z nią 4 dzieci.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Pomimo nieustających apeli oraz tragicznych w skutkach zdarzeń, na drogach powiatu ostrowieckiego nadal pojawiają się nieodpowiedzialne osoby, które wsiadają za kierownicę na „podwójnym gazie”.

Niechlubną rekordzistką okazała się 29-letni mieszkanka gminy Kunów. Kobieta została zatrzymana do kontroli drogowej 1 maja kilka minut przed godziną 16.00 na ul. Ostrowieckiej w Kunowie. Kobieta wykazała się skrajną nieodpowiedzialnością, ponieważ mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie podróżowała pojazdem marki KIA bez ważnych badań technicznych wspólnie z 4 dzieci w wieku od 5 do 10 lat.

Teraz ze swojego zachowania będą tłumaczyć się przed sądem.  Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i kilkuletni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this