Znajdź nas na

FAKTY

Motocyklista z promilami! Zatrzymał go funkcjonariusz po służbie!

Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie miał 25-letni mieszkaniec gminy Bałtów, który poruszał się po drogach powiatu ostrowieckiego.
Do jego zatrzymania doszło dzięki funkcjonariuszowi z Komisariatu Policji w Ćmielowie. W czasie wolnym od służby mundurowy zauważył kierującego Suzuki, jadącego całą szerokością jezdni. Teraz nieodpowiedzialnemu motocykliście grożą surowe konsekwencje.

Źródło: Adobe Stock

Ta historia mogła mieć tragiczny finał, gdyby nie czujność mundurowego z Komisariatu Policji w Ćmielowie. W nocy z piątku na sobotę kwadrans przed godziną 1.00 w nocy, w czasie wolnym od służby funkcjonariusz z Komisariatu Policji w Ćmielowie jadąc ul. Samsonowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim, zwrócił uwagę na jadącego przed nim motocyklistę. Sposób jazdy kierującego jednośladem wskazywał, że może być on nietrzeźwy. Funkcjonariusz o zdarzeniu poinformował kolegów z miejscowej jednostki. Mundurowi z wydziału ruchu drogowego szybko podjęli interwencję i zatrzymali motocykl do kontroli. Niestety potwierdziły się podejrzenia funkcjonariusza. Badanie alkomatem wykazało u 25-latka ponad 1,5 promila alkoholu. Mieszkaniec gminy Bałtów stracił już swoje prawo jazdy. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i dotkliwe konsekwencje finansowe.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this