Znajdź nas na

FAKTY

Mundurowi zatrzymali go na Polnej! Trafił do aresztu, grozi mu do 10 lat za kratkami!

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w zatrzymali 34-letniego ostrowczanina. Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie blisko 45 gramów białego proszku, wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy, na co dzień zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej od pewnego czasu podejrzewali, że 34- letni mieszkaniec miasta może trudnić się narkotykowym procederem. W miniony czwartek (17 listopada) stróże prawa postanowili sprawdzić swoje przypuszczenia. W trakcie pełnionej służby na ul. Polnej w Ostrowcu Świętokrzyskim zauważyli oni 34-latka.

W trakcie czynności funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie zawiniątko z białym proszkiem, wstępnie zidentyfikowane jako amfetamina. Łącznie w trakcie przeszukań u ostrowczanina kryminalni zabezpieczyli blisko 45 gramów tego narkotyku. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W piątek (18 listopada) został doprowadzony do prokuratury, gdzie tłumaczył się z posiadania znacznej ilości narkotyków.  Za to przestępstwo grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this