Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Myślała, że zasłabł za kierownicą, prawda okazała się zupełnie inna…

Dużą odwagą i odpowiedzialnością wykazała się mieszkanka Ostrowca Świętokrzyskiego, która w czwartek, 16 czerwca na ulicy Granicznej, po godzinie 18.00 zatrzymała pijanego kierowcę. Myślała, że 72-letni mężczyzna zasłabł za kierownicą, prawda okazała się zupełnie inna.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

– 16 maja o godzinie 18.59 wpłynęło do nas zgłoszenie, że tuż na przeciwko salonu kosmetycznego na ulicy Granicznej podjechał samochodem starszy pan i z relacji kobiety, która to zgłaszała, początkowo pomyślała, że mężczyzna zasłabł. Kiedy wysiadł z samochodu okazało się, że najprawdopodobniej jest nietrzeźwy – mówi mł. asp. Beata Grubner, pełniąca obowiązki rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Patrol policji, który przyjechał na miejsce, potwierdził, że mężczyzna znajduje się pod wpływem alkoholu. Miał dwa promile w wydychanym powietrzu. Otrzymał zarzuty za jazdę samochodem na „podwójnym gazie”. Zostało mu zabrane prawo jazdy, a sprawa trafiła do sądu. O jego dalszych losach zadecyduje sąd.

Godna pochwały jest postawa ostrowczanki, która zachowała zimną krew i być może swoim zachowaniem uratowała komuś zdrowie i życie.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this