Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Na Ostrowieckich Patriotów zawsze można liczyć! Zamówiony przez nich sprzęt medyczny trafi do szpitala w Starachowicach!

Nie ogłaszali zbiórki publicznej, a skrzyknęli się na Facebooku. Udało się zebrać środki na zakup ciśnieniomierzy i pulsoksymetry, a brakującą kwotę pokryli z własnych składek. Na Stowarzyszenie Ostrowieckich Patriotów zawsze można liczyć. Zakupiony sprzęt medyczny trafi do Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Starachowicach.

fot. Ostrowieccy Patrioci

– Paweł i Michał, członkowie naszego Stowarzyszenia dowiedzieli się, że w szpitalu w Starachowicach potrzebny jest sprzęt. Gdy dowiedzieli się, że go brakuje, stwierdzili, że musimy pomóc. Utworzyliśmy grupę na Facebooku, która składała się głównie z naszych znajomych, najbliższych, przyjaciół i sympatyków. Nie chcieliśmy organizować zbiórki publicznej, bo w dzisiejszych warunkach byłoby to po prostu trudne – tłumaczy Katarzyna Ślusarz, członek Stowarzyszenia Ostrowieccy Patrioci.  

Przyznaje, że nie udało się zebrać całej sumy, ale brakującą kwotę pokryli ze składek, jakie odłożyli w Stowarzyszeniu. Sprzęt zamówili przez internet. Jest to 15 ciśnieniomierzy ze stetoskopami, a także pulsoksymetry, na których dostawę czekają.

Niestety czasy są trudne.Zaczyna brakować sprzętu medycznego już nie tylko w placówkach zdrowia, ale i hurtowniach. 

– Gdy dotrą do nas pulsoksymetry cały sprzęt zawieziemy do szpitala w Starachowicach. W tak trudnych sytuacjach trzeba sobie pomagać – dodaje Katarzyna Ślusarz. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this