Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Na Ostrowieckich Patriotów zawsze można liczyć! Zamówiony przez nich sprzęt medyczny trafi do szpitala w Starachowicach!

Nie ogłaszali zbiórki publicznej, a skrzyknęli się na Facebooku. Udało się zebrać środki na zakup ciśnieniomierzy i pulsoksymetry, a brakującą kwotę pokryli z własnych składek. Na Stowarzyszenie Ostrowieckich Patriotów zawsze można liczyć. Zakupiony sprzęt medyczny trafi do Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Starachowicach.

fot. Ostrowieccy Patrioci

– Paweł i Michał, członkowie naszego Stowarzyszenia dowiedzieli się, że w szpitalu w Starachowicach potrzebny jest sprzęt. Gdy dowiedzieli się, że go brakuje, stwierdzili, że musimy pomóc. Utworzyliśmy grupę na Facebooku, która składała się głównie z naszych znajomych, najbliższych, przyjaciół i sympatyków. Nie chcieliśmy organizować zbiórki publicznej, bo w dzisiejszych warunkach byłoby to po prostu trudne – tłumaczy Katarzyna Ślusarz, członek Stowarzyszenia Ostrowieccy Patrioci.  

Przyznaje, że nie udało się zebrać całej sumy, ale brakującą kwotę pokryli ze składek, jakie odłożyli w Stowarzyszeniu. Sprzęt zamówili przez internet. Jest to 15 ciśnieniomierzy ze stetoskopami, a także pulsoksymetry, na których dostawę czekają.

Niestety czasy są trudne.Zaczyna brakować sprzętu medycznego już nie tylko w placówkach zdrowia, ale i hurtowniach. 

– Gdy dotrą do nas pulsoksymetry cały sprzęt zawieziemy do szpitala w Starachowicach. W tak trudnych sytuacjach trzeba sobie pomagać – dodaje Katarzyna Ślusarz. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Powiat ostrowiecki stawia na Andrzeja Dudę! Absolutny rekord w gminie Waśniów: 82,58% poparło obecnego prezydenta!

FAKTY

Miał być remontowany! Spłonął mu dach! [FOTO, VIDEO]

FAKTY

Pomimo skromnego budżetu w gminie Ćmielów udało się zrealizować wiele inwestycji!

FAKTY

Umowa na budowę „małej obwodnicy” Ostrowca Św. podpisana!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this