Znajdź nas na

FAKTY

Na „podwójnym gazie” przez Ćmielów!

Kolejny nietrzeźwy kierujący wpadł w ręce ostrowieckich policjantów – tym razem mowa o nieodpowiedzialnym mieszkańcu powiatu sandomierskiego, który za kółko wsiadł mając ponad dwa promile w wydychanym powietrzu. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności, kilkuletni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi i wysoka grzywna.

Zdjęcie ilustracyjne fot. Świętokrzyska Policja

Pomimo licznych działań profilaktycznych oraz kampanii informacyjnych prowadzonych przez Policjantów, kierowcy wciąż wsiadają do swoich pojazdów pod wpływem alkoholu. W ubiegłym tygodniu policjanci z ostrowieckiej drogówki w Ćmielowie zatrzymali kierowcę, który miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

Mężczyzna, poruszający się pojazdem marki Renault, przekroczył dozwoloną prędkość. W trakcie rozmowy funkcjonariusze poczuli od mężczyzny woń alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało, że 54-letni mieszkaniec jednej z miejscowości z powiatu sandomierskiego miał ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Teraz nieodpowiedzialny 54- latek odpowie przed sądem. Za to przestępstwo może mu grozić kara do 2 lat pobawienia wolności, kilkuletni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi oraz wysoka kara grzywny.   

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Ćmielów: Zamówił pizzę i za nią nie zapłacił, potem okradł sklep spożywczo-przemysłowy! Został aresztowany na 3 miesiące!

FAKTY

Koronawirus: 1136 nowych przypadków zakażenia w Polsce, 36 z nich na terenie województwa świętokrzyskiego!

FAKTY

Przemysław Długosz: Nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt to zamach na polskie rolnictwo! Akcja ulotkowo-informacyjna na targowisku miejskim!

FAKTY

Konsultant ds. medycyny rodzinnej: problem z kierowaniem osób z kwarantanny na testy!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this