Znajdź nas na

FAKTY

„Na podwójnym gazie” z dwójką dzieci!

Pomimo licznych działań oraz kampanii informacyjnych, przestrzegających przed kierowaniem po spożyciu alkoholu, nadal zdarzają się nieodpowiedzialni kierowcy. Nie inaczej było w przypadku 33-letniego mieszkańca gminy Ćmielów, który za kółko wsiadł z ponad 4 promilami. „Na podwójnym gazie” podróżował ze swoimi nieletnimi dziećmi.

Zdjęcie ilustracyjne Źródło: WTK KMP WROCLAW POLICJA

Wczoraj (czwartek, 3 czerwca)j, w godzinach wieczornych, dyżurny ostrowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że w rejonie gminy Bałtów jedzie Volkswagen, którego kierowca może być nietrzeźwy. Skierowani na miejsce funkcjonariusze potwierdzili przypuszczenia zgłaszającego. Siedzący za kierownicą 33-letni mieszkaniec gminy  Ćmielów, jak wykazało badanie alkomatem, miał w swoim organizmie ponad 4 promile alkoholu. Mężczyzna wykazał się kompletnym brakiem wyobraźni, gdyż pomimo narażenia siebie i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo, w aucie przewoził także swoje nieletnie dzieci. 

Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz kilkuletni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this