Znajdź nas na

FAKTY

Na terenie województwa świętokrzyskiego odnotowano 16 nowych zakażeń koronawirusem!

– Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kielcach, w województwie świętokrzyskim odnotowano 16 nowych przypadków zakażenia koronawirusem – poinformowała dziś Ewa Łukomska, rzecznik prasowy Wojewody Świętokrzyskiego. Na terenie naszego województwa odnotowano też 4 ozdrowienia w powiatach: jędrzejowskim i starachowickim. Według danych Ministerstwa Zdrowia minionej doby zmarło 19 osób zakażonych koronawirusem. Najmłodsza z nich miała 63 lata.

Zdjęcie ilustracyjne

– Mamy 550 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem – poinformowało dziś Ministerstwo Zdrowia. Najwięcej zakażonych osób znajduje się na terenie województwa małopolskiego (136) i mazowieckiego (89). Zakażenia odnotowano także na terenie województw: śląskiego (53), dolnośląskiego (35), kujawsko-pomorskiego (35), pomorskiego (34), łódzkiego (31), wielkopolskiego (30), podkarpackiego (26), świętokrzyskiego (16), opolskiego (14),  lubelskiego (13), warmińsko-mazurskiego (12), podlaskiego (10), lubuskiego (9), zachodniopomorskiego (7).

– Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kielcach, w województwie świętokrzyskim odnotowano 16 nowych przypadków zakażenia koronawirusem – poinformowała dziś Ewa Łukomska, rzecznik prasowy Wojewody Świętokrzyskiego.

To: 64-letni mężczyzna z powiatu kieleckiego, 23-letni mężczyzna z powiatu pińczowskiego, 80-letni mężczyzna z powiatu skarżyskiego, 50-letni mężczyzna z powiatu skarżyskiego, 50-letnia kobieta z powiatu kieleckiego, 36-letni mężczyzna z powiatu kieleckiego, 35-letnia kobieta z powiatu kieleckiego,36-latek z Kielc, 48-latka z Kielc, 73-latka z powiatu opatowskiego, 47-letni mężczyzna z powiatu kieleckiego, 60-latek z powiatu kieleckiego, 14-latka z powiatu kieleckiego, 17-latka z powiatu kieleckiego, 39-latek z powiatu kieleckiego, 29-latek z powiatu kieleckiego.  

Ponadto na terenie województwa świętokrzyskiego potwierdzono 4 ozdrowienia:w 3 w powiecie jędrzejowskim, 1 w powiecie starachowickim.

 W sumie na terenie województwa świętokrzyskiego stwierdzono 1443 zachorowania na COVID-19, w tym 50 zgonów oraz 974 ozdrowienia.

Obecnie: 45 osób jest hospitalizowanych, 1522 osoby są poddane kwarantannie, 37 osób objętych jest nadzorem epidemiologicznym.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Ćmielów: Zamówił pizzę i za nią nie zapłacił, potem okradł sklep spożywczo-przemysłowy! Został aresztowany na 3 miesiące!

FAKTY

Koronawirus: 1136 nowych przypadków zakażenia w Polsce, 36 z nich na terenie województwa świętokrzyskiego!

FAKTY

Ostrowiec Św. Groził prezydentowi Jarosławowi Górczyńskiemu! Został zatrzymany przez Policję! Czy usłyszy zarzuty?

FAKTY

Zaginął Sebastian Bęben! Widziałeś mężczyznę ze zdjęcia? Powiadom Policję!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this