Znajdź nas na

FAKTY

Nabór do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego przedłużony do 20 maja!

Na prośbę młodzieży, Przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego Andrzej Pruś zdecydował o przedłużeniu naboru do III kadencji Młodzieżowego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. Rekrutacja potrwa do 20 maja (piątek) br.

Grafika: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Na młodzieżowych radnych czeka 30 miejsc w podziale na okręgi wyborcze. Kandydować mogą osoby w wieku od 15 lat (ukończonych w dniu zgłoszenia) do 24 lat, posiadające status ucznia lub studenta, zamieszkałe na terenie województwa świętokrzyskiego, które na wypełnionych formularzach uzyskały rekomendacje jednego z podmiotów działających na terenie województwa świętokrzyskiego: młodzieżowej rady miasta, gminy lub powiatu, samorządu uczniowskiego szkoły ponadpodstawowej, samorządu studenckiego lub organizacji pozarządowej pracującej z młodzieżą lub na jej rzecz.

Szczególnie zapraszamy osoby aktywne społecznie, które mają dużą motywację do pracy w gronie Młodzieżowego Sejmiku.

Więcej informacji na temat naboru oraz formularz zgłoszeniowy – link: https://www.swietokrzyskie.pro/przewodniczacy-sejmiku-wojewodztwa-swietokrzyskiego-oglasza-nabor-do-iii-kadencji-mlodziezowego-sejmiku-i-zacheca-mlodych-ludzi-do-zglaszania-swoich-kandydatur/

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this