Znajdź nas na

FAKTY

Nabór na wyjazdową misję gospodarczą na Targi MSV BRNO 2022 – przedłużony!

Województwo Świętokrzyskie ogłasza, że został przedłużony nabór wniosków dla przedsiębiorców z województwa świętokrzyskiego (maks. 8 miejsc) działających w sektorze metalowo-odlewniczym, maszynowym w wyjazdowej misji gospodarczej na targi MSV Brno 2022, w terminie 4 – 6 października 2022 r. W ramach dofinansowania uczestnictwa w misji Organizator pokrywa dla jednego uczestnika, w ramach pomocy de minimis 100% wysokości kosztów tj. m.in.: przejazdów, zakwaterowania w hotelu, wyżywienia, przejazdów lokalnych, transportu niezbędnych materiałów, ubezpieczenia zdrowotnego na czas wyjazdu.

Źródło: UMWS

Wyjazdowa misja gospodarcza organizowana jest przez Oddział ds. Promocji Gospodarczej Regionu Departamentu Inwestycji i Rozwoju Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w ramach projektu promocji gospodarczej województwa świętokrzyskiego: „Świętokrzyskie – hard to pronunce, easy to do business in”, Działanie 2.4 – „Promocja gospodarcza kluczowych branż gospodarki regionu”, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego, na lata 2014-2020.

W misji mogą wziąć udział wyłącznie przedsiębiorcy, którzy spełnią warunki, określone w Formularzu zgłoszeniowym (kryteria formalne/wejścia).

Przewidywana liczba miejsc: 8 przedsiębiorców – maksymalnie jeden przedstawiciel z jednego przedsiębiorstwa.

Termin nadsyłania wniosków: 26 sierpnia 2022 r.

Wypełnione i podpisane Wnioski należy składać osobiście w sekretariacie Departamentu Inwestycji i Rozwoju – Kielce, ul. Sienkiewicza 63 lub przesłać: tradycyjną drogą pocztową (decyduje data wpływu) lub e-mailową skan na adres elektroniczny pracowników Departamentu Inwestycji i Rozwoju: karina.kepa@sejmik.kielce.pl w tytule e-maila: Wyjazdowa misja gospodarcza na targi MSV Brno 2022.

Wnioski nadesłane po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane.

Regulamin naboru MSV Brno

Formularz zgłoszeniowy

OŚWIADCZENIE O POMOCY DE MINIMIS

FORMULARZ POMOCY DE MINIMIS

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this