Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Najpierw razem pili, potem ukradł mu 3 tysiące złotych i poszedł na… zakupy!

Mało koleżeńsko zachował się jeden z mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego, który najpierw pił z kolegą alkohol, a później ukradł mu pieniądze. Ostrowieccy policjanci zatrzymali 42–latka, podejrzanego o kradzież. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Do zdarzenia doszło 20 maja, na jednej z ulic w Ostrowcu Świętokrzyskim. Pokrzywdzony zgłosił, że w tym dniu przebył u swojego znajomego, gdzie wspólnie z nim oraz innym mężczyzną spożywali alkohol. W pewnym momencie zgłaszający poczuł się zmęczony i położył się spać. Gdy się przebudził od razu zwrócił uwagę, że portfel, który miał w kieszeni leży w innym miejscu.

Po sprawdzeniu okazało się brakuje w nim 3 tysięcy złotych. Wczoraj funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu zatrzymali 42-latka podejrzanego o tę kradzież. Początkowo mężczyzna nie przyznawał się aby miał cokolwiek wspólnego ze zdarzeniem . W trakcie czynności po usłyszeniu zarzutów, jakie na nim ciążą przyznał się jednak do popełnienia przestępstwa. Zeznał, że skradzione pieniądze wydał na różne zakupy. Za swoje zachowanie 42-latek  odpowie teraz przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this