Znajdź nas na

FAKTY

Najpierw razem pili, potem ukradł mu 3 tysiące złotych i poszedł na… zakupy!

Mało koleżeńsko zachował się jeden z mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego, który najpierw pił z kolegą alkohol, a później ukradł mu pieniądze. Ostrowieccy policjanci zatrzymali 42–latka, podejrzanego o kradzież. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Do zdarzenia doszło 20 maja, na jednej z ulic w Ostrowcu Świętokrzyskim. Pokrzywdzony zgłosił, że w tym dniu przebył u swojego znajomego, gdzie wspólnie z nim oraz innym mężczyzną spożywali alkohol. W pewnym momencie zgłaszający poczuł się zmęczony i położył się spać. Gdy się przebudził od razu zwrócił uwagę, że portfel, który miał w kieszeni leży w innym miejscu.

Po sprawdzeniu okazało się brakuje w nim 3 tysięcy złotych. Wczoraj funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu zatrzymali 42-latka podejrzanego o tę kradzież. Początkowo mężczyzna nie przyznawał się aby miał cokolwiek wspólnego ze zdarzeniem . W trakcie czynności po usłyszeniu zarzutów, jakie na nim ciążą przyznał się jednak do popełnienia przestępstwa. Zeznał, że skradzione pieniądze wydał na różne zakupy. Za swoje zachowanie 42-latek  odpowie teraz przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Joanna Suska: Nie chciałabym żeby na tej sali była uprawiana polityka! Czy Klub „Świt” Ćmielów stał się elementem gry politycznej?

FAKTY

Joanna Gałęzia nowym dyrektorem ds. finansowym ZOZ w Ostrowcu Świętokrzyskim?

FAKTY

Tężnia solankowa w Ćmielowie już pod koniec września!

FAKTY

Pióra i zeszyty zamienili na karabiny, sale szkolne na pole bitwy! Jak wygląda Ostrowiec Świętokrzyski 99 lat po „Cudzie nad Wisłą”?

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this