Znajdź nas na

FAKTY

Nastolatek z Ostrowca Św. kradł produkty spożywcze!

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy zatrzymali 16-letniego sprawcę kradzieży zuchwałej. Jego łupem padły różnego rodzaju artykuły spożywcze. Wartość strat pokrzywdzony wycenił na kwotę ponad 70 złotych.

Zdjęcie ilustracyjne fot. Marzena Gołębiowska/naOSTRO.info

Do zdarzenia doszło wczoraj (środa, 17 kwietnia) około godziny 12.30. Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy patrolując teren miasta, zauważyli na ul. Okólnej w Ostrowcu Św. młodego mężczyznę, za którym biegł pracownik ochrony. 

Stróże prawa przypuszczając, że młody mężczyzna  mógł dopuścić się jakiegoś czynu zabronionego, postanowili natychmiast zareagować i ruszyli za uciekinierem w pościg. Po krótkiej chwili został zatrzymany. Jak się okazało młodzieniec kilka minut wcześniej dokonał kradzieży zuchwałej w jednym z sieciowych marketów. Łupem 16-latka padły różnego rodzaju artykuły spożywcze. Wartość strat pokrzywdzony wycenił na kwotę ponad 70 złotych. 

Teraz o losie 16-letniego mieszkańca powiatu lubelskiego zadecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this