Znajdź nas na

FAKTY

Niebezpieczne przejście dla pieszych na Alei Jana Pawła II! Kolejne potrącenie!

O tym, że przejście dla pieszych na Alei Jana Pawła II w Ostrowcu Świętokrzyskim w okolicach bazy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego do najbezpieczniejszych nie należy wiedzą piesi, którzy każdego dnia chodzą tamtędy na zakupy z osiedla Pułanki do pobliskiego Centrum Handlowego na os. Słonecznym. Dziś na tym cieszącym się złą sławą przejściu dla pieszych potrącona została 82-letnia kobieta.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Do wypadku doszło około godziny 9.30.

– Na ulicy Jana Pawła II w Ostrowcu Świętokrzyskim doszło do zdarzenia drogowego, gdzie jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca pojazdem marki Peugeot nie zachowała szczególnej ostrożności i nie udzieliła pierwszeństwa 82-letniej kobiecie, przechodzącej na przejściu dla pieszych, w wyniku czego kobieta została potrącona przez ten pojazd – wyjaśnia Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Kierująca samochodem osobowym marki Peugeot była trzeźwa. Poszkodowana został zabrana do szpitala przez załogę karetki pogotowia, gdzie po przeprowadzonych badaniach ustalono, że dostała ogólnych potłuczeń ciała.

– Policjanci wykonujący na miejscu czynności, za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zatrzymali kierującej Peugeotem prawo jazdy. Sprawa zostanie skierowana do Sądu Rejonowego w Ostrowu Świętokrzyskim – dodaje Ewelina Wrzesień.

To nie pierwszy wypadek na tym cieszącym się złą sławą wśród mieszkańców Ostrowcu Św. przejściu dla pieszych.

1 Comment

1 Comment

  1. Pomoc po wypadkach

    27 sierpnia, 2019 at 02:26

    Rodzinę poszkodowanej kobiety proszę o kontakt 504-387-549

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this